UAB Fazendos Derlius

UAB Fazendos Derlius

Polikarbonatiniai šiltnamiai ir pavėsinės - Polikarbonato plokštės puikiai tinka dengti šiltnamiams, pavėsinėms ir t.t. Jos yra lengvesnės už stiklą, todėl polikarbonatiniai šiltnamiai ir pavėsinės nėra labai sunkūs, nes jiems išlaikyti nereikia sunkių konstrukcijų.
Polikarbonatiniai šiltnamiai yra puikūs šilumos izoliatoriai, labai gerai išlaiko šilumą, taip pat puikiai praleidžia šviesą. Polikarbonatiniai šiltnamiai efektyvūs netgi dideliame šaltyje - juos galima naudoti net prie -20 laipsnių. Šie šiltnamiai, priešingai nei stikliniai, nedūžta, neskilinėja, taip pat ir nedega. Polikarbonatą lengva pjauti, lenkti. Polikarbonatiniai šiltnamiai pastatomi labai greit, nes naudojamos didelės plokštės. Šie šiltnamiai yra labai populiarūs, nes yra žymiai geresni už senesnių kartų šiltnamius.
Mūsų siūlomos pavėsinės yra visiškai sukomplektuotos, todėl Jums nereikės atskirai rūpintis stalais, kėdėmis ar kitais atributais. Dėl savo konstrukcinių galimybių jos yra ilgaamžės ir tarnaus ne vienerius metus.

Vartotojas nėra įkėlęs skelbimų