SKELBIMAS PAŠALINTAS, NES YRA NETINKAMAS ARBA MELAGINGAS

Parduodama dovana vaikams: Fotoaparatas – Kidizoom Duo rožinis

vieta: Vilkaviškis
Merginos mėgsta nuotraukas ir tai nuo mažens. Dėl šios priežasties Kidizoom kamera yra vienas populiariausių žaislų 6 metų mergaitėms. Jei jūsų mažoji princesė domisi kinematografija ar mada, protinga dovanos idėja būtų įsigyti jai amžių atitinkantį fotoaparatą. Ji gali padaryti savo nuotraukas ir dalintis jomis su draugais.

Šiame fotoaparate sumontuotas dvigubas objektyvas, leidžiantis daryti ir asmenukes, ir grupines nuotraukas. Nors šis skaitmeninis žaislas yra optimizuotas vaikams, jis turi daug galimybių, leidžiančių priartėti prie tikro fotoaparato su dar juokingesniais efektais. Šis skaitmeninis fotoaparatas gali ne tik fotografuoti, bet ir įrašyti geros kokybės muziką ir vaizdo įrašus. Jūsų princesė gali visur pasiimti su savimi, kad įamžintų nepakartojamas akimirkas su draugais.

Atsižvelgiant į visas jo savybes, Kidizoom fotoaparatas yra puiki dovanos idėja 6 metų mergaitei. Tai ne tik leis vaikui ugdyti savo talentus fotografijoje, bet ir palaipsniui supažindins su skaitmeniniu pasauliu. Susidomėjusius susisiekite su mumis gmail 👇👇 *****
skelbimas buvo atnaujintas
Lapkričio 30
skelbimą perskaitė
2