Šaldymo ir šildymo įranga internetu
Šaldymo ir šildymo įranga internetu

SKELBIMO GALIOJIMO LAIKAS BAIGĖSI

Šaldymo ir šildymo įranga internetu

vieta: Marijampolė
ŠilumaMums siūlo tik patikimų gamintojų produktus, su kuriais mūsų kvalifikuoti darbuotojai dirba daugiau nei 15 metų. Tikslas – ne tik parduot prekę, bet ir ją sumontuoti. Visada padėsime išsirinkti Jums tinkantį pro*****ktą, pasiūlysime montavimą konkurencinga kaina.
Mūsų įmonė, santechnikos paslaugas teikianti nuo ******************** m. Savo kompetencijas esame sutelkę šiose srityse: šilumos siurblių oras-oras, oras-van*****o, kondicionierių, vėdinimo sistemų montavimas; katilinių įrengimas (kieto kuro, granulių, skysto kuro, *****jinių); patalpų šildymo sistemų, nuotekų valymo įrenginių, kaminų įdėklų, vidaus bei lauko vandentiekio ir nuotekų sistemų montavimas bei aptarnavimas.
Esame subūrę patikimų, ilgametę patirtį turinčių, atestuotų specialistų komandą, todėl galime įgyvendinti visas Jūsų vizijas greitai, profesionaliai ir saugiai. Draugiškas bendradarbiavimas siekiant bendrų tikslų visada leis jaustis patikimose rankose. Savo klientams siūlome kvalifikuotą konsultaciją, kokybišką montavimą bei priimtinas paslaugų kainas.
*****
skelbimas buvo atnaujintas
2023 Liepos 04
skelbimą perskaitė
4