Aukojimas
Aukojimas

Aukojimas

kaina: 985 750 € vieta: Elektrėnai
Atsiprašau, kad susisiekiau su jumis, bet laikas nepalieka man kito pasirinkimo. Žinau, kad ši žinia jus nustebins, nes mes to dar nežinome, bet Dievo malonė buvo skirta man ir noriu, kad atidžiai perskaitytumėte mano žinią.

Šiaip mano vardas yra prancūzų kilmės Juanas Mayicas ir gyvenu Kosta Rikoje, sergu sunkia liga, kuri pasmerkia mane tikrai mirčiai: tai gerklės vėžys ir diabetas. Turiu 985 750 eurų sumą. kad norėčiau atiduoti patikimam ir sąžiningam žmogui, kad jis 50% šių pinigų panaudotų aplinkiniams vargšams padėti, o likusi dalis grįš jam pačiam, nes būtent ten mane vedė Dievas.

Turiu naudotų automobilių verslą ir prieš 8 metus praradau vyrą, o tai mane labai sukrėtė, todėl iki šios dienos negalėjau ištekėti. Mes neturėjome galimybės susilaukti vaikų po kelerių metų santuokinių santykių.

Pridėsiu tai kaip dovaną prieš mirtį, nes mano dienos suskaičiuotos pagal tai, kad nesergau šia liga, nuo kurios neišgydžiau. Norėčiau sužinoti, ar galite pasinaudoti šia 985 750 eurų auka.

Prašome susisiekti su mano notaru jo WhatsApp numeriu +506 6450 7968 arba jo el. paštu serviceclientelecbibanque@gmail.com. Jei tikrai domina. Ačiū, kad atkreipėte dėmesį į mano gyvenimo istoriją, tegul gerasis Dievas jus palaimina.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
Gegužės 31
skelbimą perskaitė
0
įsiminti