Kaučiukinė bazė nagams Vip Lac
Kaučiukinė bazė nagams Vip Lac

Kaučiukinė bazė nagams Vip Lac

kaina: 4 € vieta: Kaunas
Tai lengvai aplikuojama ir gerai išsilyginanti bazė skirta visų tipų nagų plokštelėms. Taip pat tinka lankstiems, ploniems nagams. Puikiai sukimba su natūralia nago plokštele ir geliniu laku. Prailgina gelinio lako nešiojimo laiką iki 4 savaičių ir daugiau. Vidutinio tirštumo formulė užtikrins komfortą, nesvarbu, ar esate profesionalas, ar tik pradedadantysis meistras. Ypač lengvai ir paprastai nuimama su gelinio lako nuėmėju.

Kiekis: 5g
Kietėjimo laikas : 48W UV/LED lempoje – 60sek.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 9 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti