Irigatorius „FairyWill 5020E“
Irigatorius „FairyWill 5020E“

Irigatorius „FairyWill 5020E“

kaina: 69 € vieta: Vilnius
Užsisakyti galite šioje nuorodoje:

medstore.lt/irigatorius-fw5020 
Dabar galite dar geriau pasirūpinti savo burnos higiena. FairyWill 5020E irigatorius siūlo 3 pasirenkamus darbo režimus kruopščiam dantų valymui. Jis pašalina iki 99,99% nešvarumų. Jame buvo įrengtas 300 ml talpos vandens bakelis, kurio papildymas jums nesukels problemų. Komplekte yra net 8 keičiami antgaliai , kurių dėka drėkintuvu gali naudotis visa šeima.

Kruopštus valymas

Irigatorius efektyviai pašalina iki 99,99% maisto likučių ir dantų akmenų, kartu giliai masažuoja dantenas ir gerina kraujotaką. Dėl to jis leidžia ne tik kruopščiai išsivalyti dantis, bet ir pagerinti jų būklę. Patobulinta pulsavimo technika leidžia 30-100 PSI slėgio vandens srovei pasiekti net tas burnos vietas, kurių nepasiekia įprastas dantų šepetėlis.


3 darbo režimai

Sureguliuokite irigatoriaus darbą pagal savo poreikius. Prietaisas siūlo 3 valymo režimus . CLEAN režimas puikiai tinka kasdieniam naudojimui. Vanduo, pulsuojantis 1800 kartų per minutę dažniu, leis efektyviai išvalyti burną. Minkštas režimas tinka pradedantiesiems ir žmonėms su jautriais dantimis. 1400 kartų per minutę dažnis leidžia kruopščiai, bet švelniai valyti. Masažo režimas (1400-1800 kartų per minutę) leis vienu metu kruopščiai išsivalyti dantis ir masažuoti dantenas.

Praktiška vandens talpa

Irigatoriuje yra didelis vandens bakas, kurio talpa 300 ml. To pakanka, kad galėtumėte kruopščiai išsivalyti dantis nepildydami jų. Jei reikia, jį lengvai nuvalysite, taip išvengsite bakterijų dauginimosi. Be to, dėl patobulintos konstrukcijos bakas nepraleidžia nuotėkio, o pripildyti vandens yra vaikiškas žaidimas ir greitas.

Komplekte 8 keičiami purkštukai

Komplekte net 8 purkštukai drėkintuvui . Tai leidžia visai šeimai jį naudoti dantims valytis. Visi antgaliai yra gana ilgi ir sukasi 360°, todėl galite pasiekti net sunkiai pasiekiamas burnos vietas. Pastaba: siekiant išvengti bakterijų dauginimosi ir palaikyti higieną, rekomenduojame antgalį keisti maždaug kas 3 mėnesius.

Ilgas darbo laikas

Belaidė irigatoriaus konstrukcija suteikia jums beveik neribotą laisvę. Prietaisas aprūpintas patvaria ličio baterija, kurios dėka vienu įkrovimu gali veikti iki 21 dienos . Norėdami juos įkrauti, tiesiog prijunkite juos prie įkroviklio, maitinimo bloko ar net nešiojamojo kompiuterio naudodami pridedamą USB laidą. Po maždaug 4 valandų jis vėl pradės veikti visiškai!Lengvas ir nešiojamas

FairyWill 5020E drėkintuvas yra neįtikėtinai lengvas ir patogus. Dėl savo ergonomiško dizaino jis puikiai telpa rankoje ir užtikrina naudojimo patogumą. Jei norite, galite lengvai pasiimti su savimi į atostogas – neužims per daug vietos jūsų krepšyje ar lagamine. Tai taip pat nebus sunki našta.

Įskaitant

Drėkintuvas
X8 drėkintuvo antgalis
Įkrovimo laidas
Garantijos kortelė
Vartotojo vadovas
Specifikacija

Kūrėjas: FairyWill
Modelis: 5020E
Spalva: juoda
Galia: 5 W
Įkrovimo laikas: apytiksl. 4 val
Darbo laikas: iki 21 dienos
Baterijos talpa: 1400 mAh
Vandens bako talpa: 300 ml
Slėgis: 30-100 PSI
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
2023 Spalio 13
skelbimą perskaitė
1
įsiminti