Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)
Keltuvas į Vonia (naujas)

Keltuvas į Vonia (naujas)

kaina: 320 € vieta: Vilnius
Užsisakyti galite šioje nuorodoje:

medstore.lt/vonios-keltuvas/ 


Naujos kartos, saugus ir patogus elektrinis vonios keltuvas BELLAVITA pagamintas laikantis ergonomikos principų, naudojant naujausias technologijas. Keltuvas atitinka visus įprastus tokioms priemonėms keliamus reikalavimus, tačiau turi daug kitų privalumų.
Dėl ypatingos konstrukcijos ir naudojamų pažangių medžiagų keltuvo svoris yra mažiausias rinkoje (tik 9,7 kg kartu su rankiniu valdymo pultu). Be to, keltuvas pasižymi ypač plačiu kėlimo diapazonu, yra pritaikytas įvairaus tipo vonioms. Keltuvui pasiekus minimalią aukščio padėtį nugaros atrama automatiškai atlošiama atgal. Galvos atrama – lengvai reguliuojama iki pageidaujamo aukščio. Sėdynė – su atlenkiamais šonais, sėdimoji dalis ir nugaros atrama – plastikinės su ypač higienišku, lengvai nuimamu ir pritvirtinamu, neslidžiu, nesugeriančiu drėgmės, poringu, minkštu užvalkalu. Visos pasiekiamos briaunos, kampai ir paviršiai – glotnūs, be atplaišų bei suapvalinti.

Elektrinė keltuvo dalis apsaugota nuo vandens poveikio (apsaugos nuo skysčių klasė IP X7). BELLAVITA savaime išsijungia maždaug po 30 minučių, keltuve taip pat yra avarinis išjungimo mygtukas, kurį bet kada galima aktyvuoti. Baterija integruota į valdymo pultelį. Į keltuvo komplektaciją įeina: baterijų įkroviklis, baltas užvalkalas.
Naudodamiesi keltuvu visada atsisėskite keltuvo viduryje ir nugara atsiremkite į atlošą, laikykite kojas ištiestas į priekį ir laisvą ranką padėkite ant vonios krašto arba sau ant kelių. Kitą ranką naudokite keltuvo valdymui rankiniu pultu. Jei keltuvu naudojasi sunkiai galūnes valdantis žmogus, kelkite ir nuleiskite jį laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. Priklausomai nuo besimaudančio žmogaus svorio pilnai įkrauto akumuliatoriaus įkrovos užtenka daugiausia 6 maudymosi kartams. Pakeliama ar nuleidžiama apytiksliai per 50 sek.

Kiekvienas elektrinis vonios keltuvas BELLAVITA gamykloje patikrinamas, todėl naudotoją pasiekia tik kokybiškas gaminys. Rekomenduojama periodiškai (bent kartą per metus) atlikti techninę keltuvo patikrą pasitelkus kvalifikuotus specialistus. Po kiekvieno naudojimo keltuvą nuplaukite karštu vandeniu, nenaudokite agresyvių ir paviršių braižančių valiklių. Užvalkalus galima skalbti rankomis ar skalbimo mašinoje +60° temperatūroje, bet nereiktų džiovinti džiovyklėje.
Priemonei suteikiama 24 mėnesių garantija (išskyrus uždangalus) nuo įsigijimo dienos.

Prašome atidžiai perskaityti naudojimo ir priežiūros instrukciją bei rekomendacijas Jūsų saugumui!


Duomenys
Maksimali apkrova, kg 140
Svoris, kg 9.7
Bendras plotis, cm 70
Bendras ilgis, cm 83
Sėdynės aukštis, cm 6,5 - 48
Sėdynės plotis, cm 35
Sėdynės gylis, cm 42
Nugaros atramos kampas,° 10-45˚
--MedStore.lt - tai medicinos ir sveikatos gerinimo priemonių el. parduotuvė. Prekiaujame tik kruopščiai atrinktomis, kokybiškomis prekėmis. Taip pat rasite prekių Senjorams, technika ir reikmenis Neįgaliesiems, slaugos įranga, ortopedines prekes, eko masažo ir akupresūros kilimėlius, irigatorius ir elektrinius dantų šepetėlius burnos higienai, veido priežiūros priemones ir daug kitų naudingų prekių...Visas prekes galima užsisakyti mūsų el. parduotuvėje www.medstore.lt  , prekių pristatymas į namus per kurjerį trunka 2-5 darbo dienas.
Sveikatos Gerinimui:

Masažo ir akupresūros kilimėliai
Masažuokliai
Burnos Higienos Priemonės
Prekės sportui
Jogos kilimėliai
Veido higienos priemonės
Nugaros tempimo treniruokliai
Ortopedinės kojų pagalvės mieguiPrekės Senjorams / Technika ir reikmenys neįgaliesiems

Tualeto kėdės
Vaikštynės senjorams ir neįgaliesiems
Neįgaliojo vežimėliai (neįgaliojo vežimėlis lengvai susilanksto)
Elektrinės slaugos lovos
Čiužiniai nuo pragulų
Vonios reikmenys
Keltuvai
Ranktūriai
Skuteriai
Ramentai
Tualeto paaukštinimai
Tualeto rėmai
Tualeto kėdės
Vežimėliai transportavimui
Nugaros atrama
Vonios suoliukai / lentutės
Dušo kėdės / vonios kėdės
Slaugos priemonės
kojų ir rankų treniruoklis
Masažo ir akupunktūros / akupresūros kilimėliai
Lazdelės senjorams (sulankstomos, keturkojės, trikojės, su reguliuojamu aukščiu)
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
2023 Lapkričio 14
skelbimą perskaitė
6
įsiminti