Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm
Klozeto Paaukštinimas 11cm

Klozeto Paaukštinimas 11cm

kaina: 39 € vieta: Vilnius
Universalus tualeto / klozeto / unitazo paaukštinimas sėdynei CLIPPER IIIUžsisakyti į namus per kurjerį galite mūsų internetinėje parduotuvėje www.medstore.lt 


Tvirtinimas prie įvairių tualetų ir užtikrina stabilų ir greitą tvirtinimą. Paaukštinimą lengva naudoti. Rekomenduojamas žmonėms, kurie turi problemų su judėjimu, atsistojimu ir sėdėjimu. Kitas gaminio privalumas – danga, leidžianti efektyviai ir kruopščiai valyti bei dezinfekuoti. Papildomai higienai yra dangtis uždengti klozetą.

Plotis: 41 cm
Ilgis: 42 cm
Vidiniai matmenys: 25 x 21 cm
Aukštis: 11 cm
Svoris: 1,6 kg
Didžiausia apkrova: 185 kgKam skirta paaukštinta tualeto sėdynė?


Žmonėms su negalia , kuriems sunku keltis iš žemos padėties, buvo sukurtas specialus priedas, padidinantis tualetą , kad būtų lengviau sėdėti ir iš jo pakilti. Palaiko fiziologinių funkcijų atlikimą. Tualeto prailginimas taip pat rekomenduojamas žmonėms, kuriems buvo atlikta klubo sąnario operacija.Tualeto paaukštinimas labai lengvai ir greitai užsideda ant daugumos naujų ir senų klozetų.

Pagaminta tik iš aukštos kokybės plastiko ,Galima lengvai ir greitai sumontuoti bei išmontuoti – naudojant spaustukus. Be to, senjorams skirtas tualeto paaukštinimas pasižymi tvirtumu ir atsparumu pažeidimams. Profesionalus tualeto dubenėlio tvirtinimas iš visų pusių suteikia vartotojui komfortą ir saugumo jausmą.

Tualeto paaukštinimo savybės
CLIPPER III Turi vieną iš paprasčiausių tvirtinimo mechanizmų, tiesiog paspauskite keturis mėlynus spaustukus, kad tvirtai pritvirtintumėte priedą prie klozeto. Prekė pakelia klozeto sėdynę 11 cm.
Tinka bet kokiam tualetui, kurio krašto plotis nuo 4 iki 12 cm.MedStore.lt - tai medicinos ir sveikatos gerinimo priemonių el. parduotuvė. Prekiaujame tik kruopščiai atrinktomis, kokybiškomis prekėmis. Taip pat rasite prekių Senjorams, technika ir reikmenis Neįgaliesiems, slaugos įranga, ortopedines prekes, eko masažo ir akupresūros kilimėlius, irigatorius ir elektrinius dantų šepetėlius burnos higienai, veido priežiūros priemones ir daug kitų naudingų prekių...


Tualeto kėdės
Vaikštynės senjorams ir neįgaliesiems
Neįgaliojo vežimėliai (neįgaliojo vežimėlis lengvai susilanksto)
Elektrinės slaugos lovos
Čiužiniai nuo pragulų
Vonios reikmenys
Keltuvai
Ranktūriai
Skuteriai
Ramentai
Tualeto paaukštinimai
Tualeto rėmai
Tualeto kėdės
Vežimėliai transportavimui
Nugaros atrama
Vonios suoliukai / lentutės
Dušo kėdės / vonios kėdės
Slaugos priemonės
kojų ir rankų treniruoklis
Masažo ir akupunktūros / akupresūros kilimėliai
Lazdelės senjorams (sulankstomos, keturkojės, trikojės, su reguliuojamu aukščiu)
Technika ir reikmenys neįgaliesiems
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
2023 Spalio 07
skelbimą perskaitė
34
įsiminti