Gelinio lakavimo rinkiniai dovanų dėžutėje

įsiminti
kaina: 10 € vieta: Kaunas
"Standart Box" rinkinys - tai pagrindinės priemonės geliniam lakavimui atlikti, GERIAUSIA kaina mūsų parduotuvėje !

Šiame rinkinyje Jūs rasite gelinio lako bazę, 1vnt. gelinio lako bei viršutinį gelinio lako sluoksnį. Šis rinkinys puikiai tiks norinčioms išmėginti gelinį lakavimą namuose neišleidžiant didelės sumos.

Priemonės supakuotos į dailią, baltą dėžutę, todėl puikiai tinka kaip dovana.

Rinkinį sudaro:

"Molly X - Bond Base" gelinio lako bazė ir gruntas viename buteliuke, 5ml (ypač lanksti, bekvapė, nerūgštinė bazė labai pažeistiems ir minkštiems nagams)
"Molly - Doctor Top" įbrėžimams atsparus, lipnumo nepaliekantis viršutinis gelinio lako sluoksnis, 5ml
„Molly Lac“ gelinis lakas 5ml - pasižymi puikiu patvarumu užtepus vos vieną sluoksnį, tobula konsistencija, taip pat intensyvia pigmentacija. Jų sudėtis taip pat "draugiška" tavo sveikatai - juose nėra formaldehido, tolueno ir DBP. Gelinis lakas ypač ilgai išlieka ir yra lengvai tirpstantis. Sukurtas dirbti tiek pradedantiesiems tiek pažengusiems manikiūro meistrams)

"Base & Top" rinkinys geliniam lakavimui, 2 dalys

Šiame rinkinyje Jūs rasite klasikinę gelinio lako bazę ir viršutinį gelinio lako sluoksnį. Priemonės supakuotos į dailią, baltą dėžutę, todėl puikiai tinka kaip dovana.

Rinkinį sudaro:

Gelinio lako bazė "Molly Soak Off Base" visų tipų nagų plokštelėms, 10ml - tai lengvai aplikuojama, nekaistanti lempoje ir gerai išsilyginanti bazė skirta visų tipų nagų plokštelėms, tinka tiek su aukštą, tiek ir žemą PH turinčiais nagais. Puikiai sukimba su natūralia nago plokštele ir geliniu laku. Prailgina gelinio lako nešiojimo laiką iki 4 savaičių ir daugiau. Ypač lengvai ir paprastai nuimama su gelinio lako nuėmėju.
Gelinio lako viršutinis sluoksnis nepaliekantis lipnumo "Top no wipe soft", 10ml - Gelinio lako viršutinis sluoksnis nepaliekantis lipnumo, kuris padės išlaikyti Jūsų manikiūrą ypač blizgų. Jis tolygiai pasiskirsto ir išlygina/užpildo visus nelygumus. Puiki priemonė įtrinamiems pigmentams, chromo efekto ir kt. dekoravimo priemonėms.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
gelinio lakavimo rinkiniai - nuotrauka 1 gelinio lakavimo rinkiniai - nuotrauka 2 gelinio lakavimo rinkiniai - nuotrauka 3 gelinio lakavimo rinkiniai - nuotrauka 4