Gelinio lako bazė ir gruntas viename buteliuke
Gelinio lako bazė ir gruntas viename buteliuke

Gelinio lako bazė ir gruntas viename buteliuke

kaina: 6 € vieta: Kaunas
"Molly X-BOND Base" gelinio lako bazė ir nerūgštinis gruntas viename, 5ml, 10ml

Tai standartinė, skystos konsistencijos bazė savo sudėtimi sujungianti nerūgštinio grunto ir bazės savybes. Dėl išskirtinės gaminio sudėties jis padidina gelinio lako sukibimą su nago plokštele - todėl puikiai tiks klientams, kuriems gelinis lakavimas neišsilaiko, atsiranda atšokimų. Džiovinimo technologijos „COOL CURE“ dėka bazė lempoje nekaista, nesukelia nepatogumo ir deginimo pojūčio bei yra saugesnė Jūsų klientui. Puikiai tinka kaip pagrindas ir dirbant su geliu ar polygeliu.

"Molly X-BOND Base" 40-ojo LNE kongreso ir mugės metu Lenkijoje buvo apdovanota LNE metų inovacijos apdovanojimu už išskirtines savo produkto savybes.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 14 valandas
skelbimą perskaitė
1
įsiminti