SKELBIMAS PAŠALINTAS

Namų valdos sklypas Ignalinoje

kaina: 16 500 € vieta: žemėlapisIgnalina, Taikos g.
Ignalinos m., Taikos g. parduodamas ***** ha namų valdos sklypas. Paskirtis - individualiems namams, statiniams statyti ir eksploatuoti . Šalia sklypo praeina miesto vandentiekio, kanalizacijos tinklai. Elektros tinklas jau yra sklypo ribose. Pagrindinių inžinerinių tinklų įvedimas į namus - sutaupys Jūsų lėšas. Atlikti kadastriniai matavimai. Sklypo paviršius lygus. Yra like senųjų statinių pamatai. Sklypo aplinka palanki modernioms svajonių namo statyboms. Iki parduotuvės Maxima ir Norfa vos 1********** m.
Ignalinos mieste gausu įvairios veiklos: baseinas, žiemos sporto centras … Ignalinos miestą supa ***** ežerai. Svečių ir vietos gyventojų mėgstama pasivaikščiojimų vieta – Paplavinio ežero pakrantė. Vasaros sezono metu, greta tilto, jungiančio abu ežero krantus, iš ežero trykšta fontanas. Saulėtą dieną jo pursluose išvysite vaivorykštę, o vakarinis apšvietimas leidžia jį pamatyti ir važiuojant traukiniu. Ignalinos rajonas po Zarasų ir Molėtų – trečias Lietuvoje pagal ežerų gausumą, o Ginučių apylinkės pačios ežeringiausios. Ignalinos rajone iš viso yra *************** įvairaus dydžio ežerai, kurie užima *****,***** proc. rajono teritorijos. Iš viso vandens telkiniai užima beveik dešimtadalį rajono ploto. Teka ********** upių, yra ********** tvenkinių.
Sklypas labai tinka norintiems turėti išskirtinę, jaukią aplinką ir namus perspektyviame mieste.
Atstumai: iki Vilniaus – *************** km. iki Kauno – *************** km. Utena už ********** km. Visaginas – **********,***** km. Zarasai – ********** km. iki Panevėžio ***************km.
skelbimas buvo atnaujintas
2021 Rugpjūčio 03
skelbimą perskaitė
20