Kanapių aliejus 250 ml.

įsiminti
kaina: 8 € vieta: Kaunas
Tyro kanapių aliejaus gamybai naudojamos tik sėjamųjų kanapių rūšies sėklos (Cannabis Sativa), kurių sudėtyje nėra jokių psichotropinių ar priklausomybę sukeliančių medžiagų, nėra teršalų ir pesticidų. Aliejus išgaunamas tik šalto spaudimo būdu, siekiant išsaugoti visas biologiškai aktyvias medžiagas. Taip išgaunamas itin tyras (extra virgin kategorijos) kanapių sėklų aliejus. Naturehemp kanapių aliejaus gamybos proceso metu naudojams ne tik šaltas spaudimas (ne daugiau 40 C prie preso išleidimo angos), bet ir šaltas filtravimas, kurio metu pašalinamos visos kietosios dalelės, o aliejus išpilstomas azoto dujų atmosferoje tam, kad apsaugoti nuo kontakto su deguonimi. ir tuo pačiu nuo oksidacijos.
Naturehemp sudėtyje vidutiniškai yra apie 85 % nesočiųjų riebalų rūgščių, tame tarpe ir nepakeičiamų omega 3 ir omega 6, išskiriant retai sutinkamą konjuguotą linolo riebalų rūgštį – γ-linoleno. Šis aromatingas “riešutų“ skonio ir aromato aliejus gali būti vartojamas kaip maisto ingradientas, salotinių padažų gamyboje ir kaip maisto papildas. Kanapių aliejus rekomenduojamas sveikai mitybai, vegetarams, nesukelia alergijos. Jo pagrindu gaminami kosmetikos produktai (Vokietija, Čekija). Savybės: priešuždegiminis, antioksidancinis, stabdantis senėjimo procesus, drėkinantis, maitinantis ir saugantis. Poveikis odai: subalansuoja sausą odą, nuramina uždegiminius procesus, harmonizuoja drėgmės balansą, minkština, stiprina odą, gerina jos medžiagų apykaitą, puikiai tinka odos senėjimo profilaktikai. Poveikis plaukams: maitina plaukų svogūnėlius, todėl plaukai tampa stipresni, puresni, švelnus ir minkšti. Taip pat padeda sutvarkyti nepaklusnius plaukus.
Papildomai galima pridėti tai, kad kanapių aliejus dar ir padeda stiprinti imunitetą, gerina kraujotaką, puikiai veikia kaip papildas žmonėms sergantiems cukriniu diabetu.
Išsaugant maistingumą ir kokybę aliejus nenaudojamas kaip “kepimo aliejus”, nes atlaiko tik žemesnę kaip 150°C temperatūrą. Konjuguota linoleno riebalų rūgštis (γ-linoleno) įtakoja kūno riebalų masės mažėjimą bei organizmo imuniniteto didėjimą. Tyras, šalto spaudimo kanapių aliejus yra vienas vertingiausių augalinių aliejų. Jo unikalioje sudėtyje yra puikiai tarpusavyje subalansuotos omega 6 ir omega 3 riebalų rūgštys, santykiu 3:1, kas turi įtakos jų įsisavinimui. Šis aliejus biologiškai aktyvus ir turtingas fitosterolių, vitaminų, antioksidantų, mineralų (K, CA, Fe, Mg) ir yra svarbus chlorofilo šaltinis. Rekomenduojama dienos dozė – 1 - 2 arbatiniai šaukšteliai kraujotakos pagerinimui, imuniteto stiprinimui ir odai. Puikaus riešutų skonio ir ypač maistingas aliejus, gerina protinę veiklą, odos ir sąnarių būklę. Pasižymi tobulu, mūsų kūno poreikius atitinkančiu svarbiausių polinesočiųjų riebalų rūgščių omega 3, 6 ir 9 balansu. Lietuvoje užaugintų kanapių aliejuje yra 17 % a-linoleno, 57 % - linolo ir 3 % retai aliejuje sutinkamos γ-linoleno (omega-6) bei 9 % oleino (omega 9) riebalų rūgščių. Šių medžiagų kiekis kanapių sėklų aliejuje yra didžiausias, lyginant su kitais natūraliais šaltiniais. Išpilstytas azoto atmosferoje galioja 12 mėnesių nuo pagaminimo datos. Atidarius, laikyti šaldytuve ir suvartoti 4 savaičių laikotarpyje. Maistinė vertė 100g produkto (vidutinės vertės)*: Iš viso riebalų 95 g Iš jų: Sočiųjų 8,0 g Mononesočiųjų 9,0 g Polinesočiųjų: 77,0 g a-linoleno (omega 3) 17,0 g (paros norma – 2-3 g, 1 š. aliejaus) linolo (omega 6) 57,0g γ-linoleno (omega 6) 3,0 Kitos 1,0g _________________________________________________________ Cholesterolio 0 g Natrio- 0 g Anglivandenilių 0-g Baltymų 0 g Bendras tokoferolių kiekis (vit.E): 64 mg Alfa-tokoferolio ekvivalentas (vit.E.) 33 mg (300 proc RPN**), paros norma 12 mg (1 desertinis šaukštas) Energetinė vertė 3473 KJ / 830 kcal Maistinė vertė 100g produkto (vidutinės vertės)*: Iš viso riebalų 95 g Iš jų: Sočiųjų 8,0 g Mononesočiųjų 9,0 g Polinesočiųjų: 77,0 g a-linoleno (omega 3) 17,0 g (paros norma – 2-3 g, 1 š. aliejaus) linolo (omega 6) 57,0g γ-linoleno (omega 6) 3,0 Kitos 1,0g _________________________________________________________ Cholesterolio 0 g Natrio- 0 g Anglivandenilių 0-g Baltymų 0 g Bendras tokoferolių kiekis (vit.E): 64 mg Alfa-tokoferolio ekvivalentas (vit.E.) 33 mg (300 proc RPN**), paros norma 12 mg (1 desertinis šaukštas) Energetinė vertė 3473 KJ / 830 kcal *-Lietuvoje užaugintų kanapių aliejaus tyrimų rezultatai [1] **-RPN – rekomenduojama paros norma Dainora Gruzdienė, Neringa Vaitkūnaitė. Chemical composition and properties of oil from hemp seed growing in Lithuania // Maisto chemija ir technologija. ISSN 1392-0227. 2011, T 45, No. 1.P. [Chemical Abstracts (CAplus)].
kanapiu aliejus 250 ml - nuotrauka 1 kanapiu aliejus 250 ml - nuotrauka 2 kanapiu aliejus 250 ml - nuotrauka 3 kanapiu aliejus 250 ml - nuotrauka 4 kanapiu aliejus 250 ml - nuotrauka 5