Extra Super Tadarise labai stiprus papildas potencijai ir sekso prailginimui
Extra Super Tadarise labai stiprus papildas potencijai ir sekso prailginimui

Extra Super Tadarise labai stiprus papildas potencijai ir sekso prailginimui

kaina: 5 € vieta: Kaunas
Extra Super Tadarise labai stiprus papildas vyrams, skirtas sustiprinti potenciją ir atitolinti sėklos išsiveržimą. Šis papildas yra varomoji impotencijos tabletė, naudojama erekcijos sutrikimui ir nesavalaikiam išsiskyrimui gydyti. Dėl šio vaisto erekcija yra būna daug stipresnė ir vyrai gali ilgiau mėgautis seksu šiam vaistui atitolinant sėklos išsiveržimą. Į papildo sudėtį įeina 40 mg tadalafilio (Ci@lio) ir 60 mg Dapoksetino. Tokia Tadalafilio dozė stipriai pagerina erekciją, o dapoksetinas gerokai atitolina ejakuliaciją. Teigiama, kad tai yra geriausias vaistas, padedantis gydyti erekcijos sutrikimus ir savalaikį išsiskyrimą su viena tablete. Šis papildas dar vadinamas savaitgalio tablete, nes jis palaiko erekciją iki 36 valandų.

Šis vaistas leidžia vyrams savarankiškai kontroliuoti sėklos išsiveržimą. Kartu su šiuo vaistu negalima vartoti kitų vaistų nuo erekcijos sutrikimų. Papildas vartojamas ne mažiau kaip valanda iki lytinio akto, užgeriamas stikline vandens. Šis laikas yra esminis dalykas, norint, kad vienu metu pradėtų abi „Extra Super Tadarise“ veikliosios medžiagos (Tadalafilis ir dapoksetinas). Maistas dažniausiai neturi įtakos šio vaisto veiksmungumui, tačiau maišymas su alkoholiu mažina šio vaisto efektyvumą ir nepatartina maišyti šio vaisto su didesniu kiekiu alkoholio.

Greitas ir nebrangus pristatymas neutralioje pakuotėje į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį pagal jums palankiausią pristatymo būdą (paštomatu, registruotu paštu, išperkamuoju paštu, autobusų siuntomis, iš rankų). Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. El. Paštu sexpertas@yahoo.com
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
vakar
skelbimą peskaitė
28
įsiminti