Super tadarise - kietesnė erekcija ir ilgesnis lytinis aktas !
Super tadarise - kietesnė erekcija ir ilgesnis lytinis aktas !

Super tadarise - kietesnė erekcija ir ilgesnis lytinis aktas !

kaina: 4 € vieta: Kaunas
Super Tadarise susideda iš 20mg Tadalafil (taip pat žinomo kaip Cyalis) ir 60mg Dapoksetino (taip pat žinomo kaip Priligy).

Dapoksetinas ( Priligy ) yra vaistas, gydantis ankstyvąją (greitą) vyrų ejakuliaciją. Dapoksetinas yra gerai toleruojamas preparatas, kuris pagerina visas lytines funkcijas, kurios yra susijusios su ankstyva ejakuliacija. Depoksetinas padeda panaikinti psichologines problemas dėl priešlaikinės ejakuliacijos, dėlto pagerėja lytinis pasitenkinimas. Šiuo metu Dapoksetinas yra vienintelis patvirtintas preparatas, gydantis ankstyvąją vyrų ejakuliaciją.

Tadalafil (Cyalis) yra naudojamas gydyti vyrų erekcijos disfunkciją (impotenciją, arba kai vyras negali santykiauti dėl nestandžios ar laikinai sustandėjančios varpos). Tadalafil gydo erekcijos disfunkciją, padidindamas kraujo pritekėjimą į varpą, seksualinės stimuliacijos metu. Šis padidėjęs kraujo srautas sukelia erekciją ir padeda mėgautis lytiniu aktu.

Kaip vartoti?
Super Tadarise reikia išgerti 60 minučių prieš lytinį aktą užgeriant stikline vandens. Maksimali paros dozė - viena tabletė.

Kodėl verta?
Klinikinis Tadalafil ir Dapoksetino derinys labai stipriai pagerina vyrų seksualinę sveikatą, padeda sustangrinti varpą iki 36 valandų, bei prailginti lytinį aktą nuo trijų iki penkių
kartų.

Laikymas:
laikyti reikia žemesnėje nei 25 laipsnių temperatūroje pagal C. Laikyti toliau nuo karščio, saulės spindulių. Nelaikyti ten kur drėgna pvz. vonioje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Greitas ir nebrangus pristatymas neutralioje pakuotėje į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį pagal jums palankiausią pristatymo būdą.
Taip pat galimybė pristatyti ir užsienyje.
-
Susisiekti galite telefonu +37063727394. Atsakome į skambučius, sms, viber, whatsapp. Taip pat el. paštu sexpertas@yahoo.com
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
vakar
skelbimą peskaitė
64
įsiminti