Karščiui atsparus indas procedūroms
Karščiui atsparus indas procedūroms
Karščiui atsparus indas procedūroms
Karščiui atsparus indas procedūroms

Karščiui atsparus indas procedūroms

kaina: 3 € vieta: Kaunas
Labai patogus indas, naudojamas atliekant kasdienes higienos, grožio procedūras. Ypač patogios formos indas, pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.

Dezinfekavimas ir sterilizavimas: produktą galima sterilizuoti karšto oro sterilizatoriuose, esant ne didesnei negu 130 C. Autoklavuose - esant ne didesnei 126 C. Plauti ir dezinfekuoti galima įprastomis dezinfekavimo priemonėmis.

Ilgis: 28 cm
Plotis: 10 cm
Talpa: 1000 ml

Ilgis: 20 cm
Plotis: 8 cm
Talpa: 400 ml

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
Birželio 06
skelbimą perskaitė
14
įsiminti