Nagų lako valiklis be acetono, 100ml
Nagų lako valiklis be acetono, 100ml

Nagų lako valiklis be acetono, 100ml

kaina: 2 € vieta: Kaunas
Nagų lako valiklis be acetono (100ml) tai malonaus kvapo priemonė švelniai, tačiau efektingai pašalinanti lako likučius nuo natūralių ir dirbtinių nagų. Priemonė valo ir nuriebalina nago paviršių bei paruošia jo paviršių lakavimui. Priemonėje gausu vitaminų ir kondicionierių, kurie pagerina ir sustiprina natūralių nagų būklę. Nepažeidžia nagų ir odelių bei palieka subtilų aromatą.

efektingai nuvalo
nuriebalina nago paviršių
paruošia nagus lakavimui
sustiprina natūralių nagų būklę
nepažeidžia nagų ir odelių

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
Rugsėjo 16
skelbimą peskaitė
0
įsiminti