Gelinio lakavimo rinkinys,16 dalių

įsiminti
kaina: 70 €(241,70 Lt) vieta: Kaunas
"Molly Lac - Magic Box" rinkinys geliniam lakavimui - tai įvairių produktų rinkinys, kurių reikia atliekant gelinį lakavimą !

Šiame rinkinyje Jūs rasite pagrindines priemones geliniam lakavimui atlikti ir net 48W baltos spalvos LED/UV lempą. Tai puiki proga išbandyti populiariausius mūsų produktus už ypač puikią kainą.

Rinkinį sudaro:

48W LED/UV hibridinė lempa "ALLE 5"
"Molly Lac - Soft Base" bazė geliniam lakavimui (10ml)
"Molly Lac - Soft Top" viršutinis gelinio lako sluoksnis (10ml)
5ml gelinis lakas "Molly Lac", nr.64, 65,66
"MOLLY LAC" gelio lipnumo valiklis ir nuriebalintojas, 100ml
"MOLLY LAC" priemonė gelinio lako pašalinimui, 100ml
aliejukas nagų odelėms su džiovintomis gėlytėmis (15ml)
2vnt. dildžių 100/180
blokelis 240/240
celiuliozės lapeliai
200vnt. cirkonio akučių
2vnt. blizgučių

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET, skyrius GČ - 48) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
gelinio lakavimo rinkinys 16 - nuotrauka 1 gelinio lakavimo rinkinys 16 - nuotrauka 2 gelinio lakavimo rinkinys 16 - nuotrauka 3 gelinio lakavimo rinkinys 16 - nuotrauka 4