Polygelio rinkinys su lempa, 9 dalių

įsiminti
kaina: 60 €(207,17 Lt) vieta: Kaunas
Polygelio rinkinys su lempa.

Rinkinyje 9nt. produktų ir įrankių skirtų dirbti su polygelio sistema. Šiame rinkinyje Jūs rasite viską ko reikia atliekant priauginimą, nagų padengimą polygeliu. Puiki dovana tiek pradedančiajam nagų meistrui, tiek profesionalui.

Rinkinį sudaro:

48W UV/LED lempa "Alle 4s"
rūgštinė priemonė "Acid Primer" (15ml)
skaidrios "Clear" spalvos polygelis (15ml)
skystis polygeliui formuoti (100ml)
silikoninis dvipusis teptukas nagų formavimui
polygelio formelės - tipsai (12vnt.)
dildė 100/180
blokelis 240/240
talpi rankinė

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET, skyrius GČ - 48) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
polygelio rinkinys su lempa 9 - nuotrauka 1 polygelio rinkinys su lempa 9 - nuotrauka 2 polygelio rinkinys su lempa 9 - nuotrauka 3 polygelio rinkinys su lempa 9 - nuotrauka 4