Dviejų dalių kosmetinis lagaminas

kaina: 80 €(276,22 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMAS PAŠALINTAS

Dviejų dalių, juodos spalvos kosmetinis lagaminas su blizgiais akmenėliais. Lagamino viršutinės dalies viduje yra išlankstomas, juodas padėkliukas su skyreliais. Apatinėje lagamino dalyje puikiai tilps manikiūro lempa ir kitos priemonės. Lagaminas užsegamas ir gali būti užrakinamas. Jis lengvai valomas ir prižiūrimas. Puikiai tinka įvairių sričių grožio, makiažo, kosmetologijos, manikiūro specialistams.

Lagamino išoriniai matmenys: 25 x 35 x 39 cm

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje ***** arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET, skyrius GČ - 48) arba internetinėje parduotuvėje *****