Hibridinė lempa nagams "S6" 68w Led/uv

kaina: 58 €(200,26 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMAS PAŠALINTAS

Aukštos kokybės, stilinga, moderni, kompaktiška, juodos ir rausvos spalvos UV/LED lempa su „Dual LED/UV“ technologija, kurios dėka šioje lempoje stingsta visos UV ir LED priemonės. Lempoje sumontuoti 39UV/LED šviesos diodai, kurie yra nežalingi žmogaus organizmui bei tarnauja net iki ***** darbo valandų. Prietaiso korpuso viršutinėje dalyje įmontuotas LCD ekranas su laikmačiu, kuris matomas tik lempos veikimo metu. Lempa taip pat turi judesio daviklį, todėl įdėjus plaštaką į lempą ji įsijungia, o ištraukus plaštaką – automatiškai išsijungia. Lempa taip pat turi 10s, 30s ir 60s laikmatį bei 120 sekundžių - neįjungus laikmačio. Lempa tinkama nagų priauginimui ir geliniam lakavimui, o išskirtinis dizainas puikiai pritaikytas atlikti ir pedikiūrą. Nuimamas lempos pagrindas/dugnas palengvina lempos priežiūrą ir paviršiaus valymą. Idealiai tinkama naudoti ne tik namuose, bet ir grožio salonuose. 39 vienetai dvigubų LED diodų, esančių strateginėse vietose, garantuoja puikų apšvietimą - nėra „negyvų“ zonų.

Techniniai duomenys:

Įtampa: ***** V 50/60 Hz 1A. Galingumas: 68W.

Laikmatis:10s/30s/60s, 120 sekundžių neįjungus laikmačio, judesio davikliai, įmontuotas LCD ekranas.

Šviesos diodų skaičius: 39vnt. DUAL LED

Matmenys: 220x221x97mm

Komplektaciją sudaro: 1 x pirštinės, 1 x lempa, 1 x maitinimo laidas, 1 x instrukcija.
Prietaisui suteikiama 6 mėnesių garantija.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje ***** arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje *****