Rinkinys gelinio lako pašalinimui

įsiminti
kaina: 4 €(13,81 Lt) vieta: Kaunas
Rinkinys gelinio lako pašalinimui, kurį sudaro 30vnt. folijos lapelių, pipetė, dildė ir medinis pagaliukas. Tiesiog sudrėkinkite gelio šalinimui skirtu skysčiu folijoje esantį vatos gabalėlį ir uždėkite ant nagų. Po 10-15min. nuimkite foliją ir pašalinkite gelio likučius.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET, skyrius GČ - 48) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
rinkinys gelinio lako - nuotrauka 1