"Semilac" Antibakterinis Skystis Rankoms 250ml

kaina: 7,45 €(25,72 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMAS PAŠALINTAS

"Semilac" antibakterinis skystis rankoms (250ml) yra alkoholinis preparatas, skirtas higieniniam ir chirurginiam rankų dezinfekavimui. Tai baktericidinio, fungicidinio, virucidinio ir tuberkulocidinio poveikio skystis. Dezinfekavimas yra privalomas ir pirmasis manikiūro ar pedikiūro darbo etapas, todėl šis produktas būtinas kiekvienam meistrui. Šis skystis neturi įtakos manikiūro ar pedikiūro ilgaamžiškumui, todėl jis gali būti naudojamas su visomis gelinio lako ir gelio sistemomis. Vis dėlto rekomenduojame po dezinfekavimo nuvalyti nagus su nuriebalintoju ar lipnumo valkikliu.

Higieniškam rankų dezinfekavimui naudokite „Semilac“ antibakterinį purškiklį ant viso nuplautų ir išdžiovintų rankų paviršiaus. Patrinkite rankas, kad produktas tolygiai pasiskirstytų, po to palikite rankas apie 1 minutę - kol jos visiškai išdžius. Produkto negalima nuplauti.

„Semilac“ antibakterinis purškalas paruoštas naudoti. Jis turėtų būti naudojamas neskiestas. Paruošimas tik išoriniam naudojimui.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje ***** arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET, skyrius GČ - 48) arba internetinėje parduotuvėje *****