"Ideal Uv/led" Statybinis Skaidrus Gelis, 15g

įsiminti
kaina: 12,55 €(43,33 Lt) vieta: Kaunas
"Ideal UV/LED" statybinis skaidrus gelis (15g) sukurtas specialistams. IDEAL - tai veikia!
Gelis sukurtas 100% oligomerų pagrindu ir pasižymi ypač tiršta konsistencija. Jis taip pat yra lengvai formuojamas ir išlaikantis savo formą. Gelis yra neįtikėtinai patvarus - jis atsparus mechaniniams pažeidimams, dėl to sukuria nepriekaištingą manikiūrą kuris išlaiko savo pradinę išvaizdą iki kito apsilankymo pas specialistą. Be to, jis pasižymi dideliu klampumu ir išskirtiniu sukibimu. Dėl unikalios "Control Curing" technologijos, polimerizacijos reakcija buvo išskaidyta per pastovų laiką, todėl gelio kaitimo pojūtis buvo sumažintas iki minimumo - natūralios kambario temperatūros 20-25 C.

"Ideal UV/LED" gelio savybės:

"Control Curing" technologijos dėka nesukelio gelio kaitimo pojūčio
ypač tiršta gelio konsistencija
idealiai sukimba su natūraliu nagu
nekeičia spalvos ir negelsta
atsparus mechaniniams pažeidimams.

Daugiau prekių nagams internetiniame puslapyje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt
Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia rankų ir pėdų kosmetika, kvepalais.

Prekes siunčiame registruotu paštu per Lietuvos paštą, taip pat LPEXPRESS terminalu. Pirkejams Kauno mieste siūlome ir kurjerio paslaugas, kuris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės TURGUS - MARKET) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
ideal uv led statybinis - nuotrauka 1 ideal uv led statybinis - nuotrauka 2 ideal uv led statybinis - nuotrauka 3 ideal uv led statybinis - nuotrauka 4