Gelis nagų štampavimui Uv/led

įsiminti
kaina: 4 €(13,81 Lt) vieta: Kaunas
Gelis nagų štampavimui padės Jums sukurti ryškius ir tikslius nagų dailės ornamentus.

Naudojimas: tepkite gelį ant plokštelės ir nubraukite jo perteklių. Su antspaudu paimkite paveikslėlį ir dėkite ant nago. Džiovinkite paveikslėlį UV lempoje - 2min. arba LED lempoje - 30s.
Buteliuko tūris - 8ml

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomasias rankas, įvairių rušių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA terminalais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 50eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 1 gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 2 gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 3 gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 4 gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 5 gelis nagu stampavimui uv led - nuotrauka 6