Darbas Vokietijoje

įsiminti
vieta: Tauragė
UAB Vuperta siūlo darbą Vokietijoje logistikos sandėliuose - prekių surinkimas, pakavimas, rūšiavimas, iškrovimas, išvežiojimas.
Darbuotojų pozicijos: užsakymų surinkėjas (-a); krovėjas-rūšiuotojas; krovėjas-rūšiuotojas sulčių sandėlyje; tuščios taros rūšiuotojas (-a); krautuvo vairuotojas; projektų vadovas (vadovavimas ir koordinavimas komandai); brigadininkas (-ė).

Reikalavimai darbuotojui:
Gera fizinė sveikata, ištvermė ir fizinio darbo patirtis, atidumas ir greita orientacija, spartus darbo tempas, žalingų įpročių neturėjimas, gebėjimas dirbti komandoje.Privalums nuosavas automobilis vykimui į darbą (1 žmogus iš 5 turėtų važiuoti su savo automobiliu);

Krautuvo vairuotojo pozicijai- būtinos krautuvo teisės, darbo patirtis su aukštuminiu krautuvu, atsakingas požiūris į darbą;

Darbai yra fiziškai sunkesni, tad rekomenduotinas darbuotojų amžius 25 - 40 metai. Norint pretenduoti į šias pozicijas, mokėti užsienio kalbą nėra privaloma .

Įmonė siūlo:
Vokišką darbo sutartį (ne trumpesniam nei 6 mėn. laikotarpiui) ir visas socialines garantijas. Stabilias darbo valandas, laiku mokamą gerą atlyginimą, kuris siekia nuo 1400 Eur į rankas. Apmokymus darbo vietoje. Lankstų atostogų grafiką. Apgyvendinimą su visais patogumais, internetu netoli darbo vietos.

Apie įmonę:
Įdarbinimas nemokamas;
Sutvarkomi dokumentai (banko sąskaita, suteikiami socialinio draudimo numeriai);
Darbo kontraktas pasirašomas su Vokietijoje esančiais darbdaviais;
Komunaliniai mokesčiai (apie 80 Eur) už gyvenamąjį būstą atskaitomi iš algos.
Kelionės išlaidas Lietuva - Vokietija susimoka pats darbuotojas.
darbas vokietijoje - nuotrauka 1 darbas vokietijoje - nuotrauka 2