Iki gyvenimo pilnatvės trūksta tik Tavęs

įsiminti
vieta: Vilnius
ATIDŽIAI PERSKAITYK, TIK TUOMET SPRĘSK, GALI (NORI) PADĖTI AR NE.

Esu vienišas ir trokštų dar patirti Laimę, Aistrą ir palaimą, nors tegul Ji būna trumpą ir be ateities (norėsi pasilikti ilgam, neprieštarausiu).
Apie save pasakysiu tiek, kad turiu sunkią negalią (VCP), nevaikštau (kaip vyras esu "pajėgus") ir tik iš dalies galiu savimi pasirūpinti. Nevedęs ir vaikų neturiu.
Noriu, kad atsilieptų 22-38 m. liekna arba vidutinio sudėjimo, ilgaplaukė, natūralios išvaizdos (be išsidažymų, ilgų nagų, pirsingų, tatuiruočių ir pan.), rami, švelni-kantri, nekompleksuota, "niekur neskubanti" mergina ar laisva moteris iš Vilniaus galinti savaitgalį tik dienos metu 1-4 val. pati atvykti pas mane be tabu pabendravimui bent tam kartui, o po to - matysime (galiu apmokėti kelionę, tik ne taksi). Privalumas, kad bent kiek realiai pažinotum neįgaliųjų gyvenimą, visgi lengviau būtų bendrauti.
Ištekėjusi ar turinti draugą nedomina. Kalbėsiu tik su mergina be tarpininkų (sutenerių), "greituko" ir 50 EUR už 30 min. nesiūlyk.

Aliens do not hesitate to stop.

Vilnius. Skambink tik nuo 9:00 iki 17:00 val. (kitų laikų atsiliepti negaliu), SMS visą parą (atsakysiu kai galėsiu, net ir kitą dieną).
Skype: skorpionas-vm