Iki gyvenimo pilnatvės trūksta tik Tavęs

vieta: Vilnius

SKELBIMAS PAŠALINTAS

PRAŠAU ATIDŽIAI PERSKAITYTI (ir ne kartą), TIK TUOMET SPRĘSTI, GALI (NORI) PADĖTI AR NE.

Man 47 m. Esu vienišas ir trokštų dar patirti Laimę, Aistrą ir Palaimą, nors tegul Ji būna trumpą ir be ateities (norėsi pasilikti ilgam, neprieštarausiu).
Apie save pasakysiu tiek, kad turiu sunkią negalią (VCP), nevaikštau (kaip vyras esu "pajėgus") ir tik iš dalies galiu savimi pasirūpinti. Nevedęs, vaikų neturiu.
Noriu, kad atsilieptų 25-35 m. liekna arba vidutinio sudėjimo, ilgaplaukė, natūralios išvaizdos (be išsidažymų, ilgų-dažytų nagų, pirsingų, tatuiruočių ir pan.), rami, švelni-kantri, nekompleksuota, "niekur neskubanti" mergina ar laisva moteris iš Vilniaus galinti savaitgalį tik dienos metu 1-4 val. pati atvykti pas mane be tabu pabendravimui bent tam kartui, o po to - matysime (galiu apmokėti kelionę, tik ne taksi). Privalumas, kad bent kiek realiai pažinotum neįgaliųjų gyvenimą, visgi lengviau būtų bendrauti.
Ištekėjusi ar turinti draugą nedomina. Kalbėsiu tik su mergina ar moterimi be tarpininkų (sutenerių), "greituko" ir 50 EUR už 30 min. nesiūlyk (neketinu "už tai" mokėti). Laukiu tik rimto atsiliepimo...

Aliens do not hesitate to stop.

Vilnius. Skambink tik nuo 9:00 iki 16:00 val. (kitų laikų atsiliepti negaliu), SMS visą parą (atsakysiu kai galėsiu, net ir kitą dieną). Į el. laiškus neatsakau.
Skype: skorpionas-vm