Patalpų apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemos

įsiminti
vieta: Vilnius
UAB „Aknera“ - patalpų apsaugos ir vaizdo stebėjimo sistemos, elektros instaliacija, prekyba ir montavimas.
Įmonės veikla: gaisro ir apsaugos sistemų projektavimas, montavimas, pardavimas, priežiūra; konsultacija įvairiais gaisro ir apsaugos sistemų klausimais. Siūlome pramonines, buitines, specialiosios paskirties gaisro ir apsaugos sistemas. Įranga, kuria prekiauja UAB „Aknera“ yra sertifikuota Lietuvoje. Įmonės „Aknera“ darbuotojai suteiks kvalifikuotą informaciją rūpimais klausimais, susijusiais su gaisro ar apsaugos įranga jų paruošimu, įrengimu ir kt. Jei Jūs nusprendėte įsidiegti apsaugos ar gaisro signalizacijas, UAB „Aknera“ pasiūlys geriausią, mažiausiai sąnaudų reikalaujantį variantą šiems tikslams pasiekti.

Veiklos aprašymas
Elektros instaliacijos darbai.
Inžinerinių sistemų projektavimas.
Apsaugos sistemų, priešgaisrinės
saugos ir jų dalių prekyba.
Visi elektros montavimo, instaliavimo darbai, priešgaisrinės apsaugos montavimas, video stebėjimo sistemų montavimas, projektavimas ir instaliacija, inžinerinių sistemų projektavimas.
Visų elektros prietaisų: apsaugos sistemų, priešgaisrinės apsaugos, domofonų, telefonspinių, praėjimo kontrolės, žaibolaidžių, kodinių spynų, kabelių, elektros tinklų, elektros instaliacijų didmeninė ir mažmeninė prekyba.

Veikla
Architektai, projektavimas.
Inžinerinių sistemų projektavimas.
Inžinerinės sistemos.
Apsaugos sistemos, signalizacija.
Elektros darbai, elektrikai.

KONTAKTAI:
Turite klausimų, domina tiksli darbų sąmata ar tiesiog konsultacija? Drąsiai siųskite užklausas el. paštu, skambinkite:
Artūras
+37065230003
ofisas@aknera.lt
patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 1 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 2 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 3 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 4 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 5 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 6 patalpu apsaugos ir vaizdo - nuotrauka 7