Logoritmas.eu - spauda (spauda ant tekstilės ir kt.), drabužiai reklamai, Vilnius

įsiminti
vieta: Vilnius
Logoritmas.eu - spauda ant įvairių paviršių bei drabužiai reklamai

Įmonės UAB Logoritmas teikiamos paslaugos:
spauda - spauda ant tekstilės (spauda ant marškinėlių (maikučių), džemperiai su užrašu, kepurėlės su logotipu, maišeliai su spauda ir pan.), spauda ant plastiko (reklaminiai tušinukai, rašikliai, spauda ant USB atmintinių ir pan.), spauda ant medžio gaminių (medinių dėžučių, pjaustymo lentelių ir pan.), spauda ant popieriaus gaminių (popieriniai maišeliai su spauda, popierinės dėžutės su spauda ir t.t.), spauda ant kartono (spauda ant donavų dėžučių, maišelių); naudojami spaudos būdai - šilkografija, tampografija, termo spauda.
maketavimas - teikiame dizaino paslaugas, maketuojame vizualus, kad jūs iš karto matytumėte, kaip jūsų logotipas ar piešinys atrodys ant pasirinkto gaminio.
konsultavimas - konsultuojame jus visais kylančiais klasuimais dėl spaudos uždėjimo būdo, vietos, tekstilės ir kitų gaminių su spauda priežiūros, paveikslėlio ar logotipo dydžio, spalvingumo.

Taip pat gaminami drabužiai reklamai - džemperių, polo marškinėlių, kepurėlių, marškinelių gamyba. Gaminius turime sandėliuose, jums belieka tik išsirinkti.

Daugiau informacijos mūsų svetianėje - www.logoritmas.eu  - užsukite!
Taip pat laukiame jūsų ir mūsų biure Žalgirio g. 131!
logoritmas eu spauda spauda - nuotrauka 1 logoritmas eu spauda spauda - nuotrauka 2 logoritmas eu spauda spauda - nuotrauka 3