Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija
Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija
Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija
Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija

Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija

kaina: 1 250 € vieta: Alytus
Perkraustymo paslaugos Švedija-Lietuva-Svedija LT-SE-LT
Į / IŠ Švedijos/ Lietuvos PASTOVIAI GABENAME pagal individualius užsakymus fiziniams asmeniams ir firmoms: krovinius ir ne tik. ( parodos / mugės )
PERKRAUSTYMAI IŠ Svedijos, Į Svediją PRIEINAMOMIS KAINOMIS.
Mes vežame į visus Švedijos miestus, miestelius. Pervežame į visus Lietuvos miestus, kaimus, pristatome į namus, nuo durų iki durų.
VEŽAME:
BALDUS,BUITINĘ TECHNIKĄ, ĮVAIRIAS STATYBINES MEDŽIAGAS, KROVINIUS.
EURO PALĖTES, MOTOCIKLUS, DVIRAČIUS, AUTO-MOTO DETALES, IR ĮVAIRIUS KITUS KROVINIUS. Pervežame pagal susitarimą ir nestandartinius krovinius.
Visa Lietuva / Visa SVedija EL.PAŠTAS: info@voris.lt ; SKYPE: voris.uab TEL.NR.: +37067247506 ; viber: voris ( +37067247506 ) ; WhatsApp: voris ( +37067247506 ) Maloniai laukiame skambučių ar pasiteiravimų ! http://www.perkraustom.eu / http://www.voris.lt
Pervezimai, pervezimas. Perveza, veza, vezame, nuveza, vezame I, vezame is, gabename i svedija, gabename is svedijos, vezame krovinius, veza krovinius, pervezimas kroviniu, nuvezimas krovinio, į Švediją veza, iš Svedijos vezame, pervezimas iš SVEDIJOS krovinių, pervezimas iš Lietuvos krovinių, veza iš lietuvos į Švediją, perveza iš lietuvos kroviniu, veza siuntas, vezame siutas į Švedija, vezame siuntas į Švedijos, krovinių ir siuntų, iš Švedija baldų, į Svediją baldų, iš lietuvos daiktų pervezimas, perkraustymas, persikraustymas, perkraustome iš, perkraustome į, perskraustymas į lietuvą, perkrausto pigiau, perkrausto saugiai, perkraustome greitai, perkraustymas į Švediją, iš Švedijos perkraustymai, tarptautiniai perkraustymai.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 8 valandas
skelbimą perskaitė
71
įsiminti