Perkraustymo paslaugos SUOMIJA-Lietuva-SUOMIJA LT-FIN-LT
Perkraustymo paslaugos SUOMIJA-Lietuva-SUOMIJA LT-FIN-LT

Perkraustymo paslaugos SUOMIJA-Lietuva-SUOMIJA LT-FIN-LT

kaina: 800 € vieta: Kaunas
Perkraustymo paslaugos SUOMIJA-Lietuva-SUOMIJA LT-FIN-LT
Į / IŠ SUOMIJOS / Lietuvos PASTOVIAI GABENAME pagal individualius užsakymus fiziniams asmeniams ir firmoms: krovinius ir ne tik. ( parodos / mugės )
PERKRAUSTYMAI IŠ SUOMIJOS, Į SUOMIJĄ PRIEINAMOMIS KAINOMIS.
Mes vežame į visus SUOMIJOS miestus, miestelius. Pervežame į visus Lietuvos miestus, kaimus, pristatome į namus, nuo durų iki durų.
VEŽAME:
BALDUS,BUITINĘ TECHNIKĄ, ĮVAIRIAS STATYBINES MEDŽIAGAS, KROVINIUS.
EURO PALĖTES, MOTOCIKLUS, DVIRAČIUS, AUTO-MOTO DETALES, IR ĮVAIRIUS KITUS KROVINIUS. Pervežame pagal susitarimą ir nestandartinius krovinius.
Visa Lietuva / Visa SUOMIJA EL.PAŠTAS: info@voris.lt ; SKYPE: voris.uab TEL.NR.: +37067247506 ; viber: voris ( +37067247506 ) ; WhatsApp: voris ( +37067247506 ) Maloniai laukiame skambučių ar pasiteiravimų ! http://www.perkraustom.eu / http://www.voris.lt
Pervezimai, pervezimas. Perveza, veza, vezame, nuveza, vezame I, vezame is, gabename i suomija, gabename is suomijos, vezame krovinius, veza krovinius, pervezimas kroviniu, nuvezimas krovinio, į suomiją veza, iš Suomijos, vezame, pervezimas iš FINLAND krovinių, pervezimas iš Lietuvos krovinių, veza iš lietuvos į SUOMIJĄ, perveza iš lietuvos kroviniu, veza siuntas, vezame siutas į SUOMIJA, vezame siuntas į SUOMIJĄ, krovinių ir siuntų, iš FINLAND baldų, į SUOMIJĄ baldų, iš lietuvos daiktų pervezimas, perkraustymas, persikraustymas, perkraustome iš, perkraustome į, perkraustymas į lietuvą, perkrausto pigiau, perkrausto saugiai, perkraustome greitai, perkraustymas į SUOMIJA iš SUOMIJOS perkraustymai, tarptautiniai perkraustymai.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš valandą
skelbimą perskaitė
22
įsiminti