Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA
Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA
Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA
Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA

Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA

kaina: 1 250 € vieta: Kaunas
Perkraustymo paslaugos BULGARIJA-Lietuva-BULGARIJA LT-BG-LT
Į / IŠ BULGARIJOS / Lietuvos PASTOVIAI GABENAME pagal individualius užsakymus fiziniams asmeniams ir firmoms: krovinius ir ne tik. ( parodos / mugės )
PERKRAUSTYMAI IŠ BULGARIJOS, Į BULGARIJĄ PRIEINAMOMIS KAINOMIS.
Mes vežame į visus BULGARIJOS miestus, miestelius. Pervežame į visus Lietuvos miestus, kaimus, pristatome į namus, nuo durų iki durų.
VEŽAME:
BALDUS,BUITINĘ TECHNIKĄ, ĮVAIRIAS STATYBINES MEDŽIAGAS, KROVINIUS.
EURO PALĖTES, MOTOCIKLUS, DVIRAČIUS, AUTO-MOTO DETALES, IR ĮVAIRIUS KITUS KROVINIUS. Pervežame pagal susitarimą ir nestandartinius krovinius.
Visa Lietuva / Visa BULGARIJA EL.PAŠTAS: info@voris.lt ; SKYPE: voris.uab TEL.NR.: +37067247506 ; viber: voris ( +37067247506 ) ; WhatsApp: voris ( +37067247506 ) Maloniai laukiame skambučių ar pasiteiravimų ! http://www.perkraustom.eu / http://www.voris.lt
Pervezimai, pervezimas. Perveza, veza, vezame, nuveza, vezame I, vezame is, gabename i BULGARIJA, gabename is BULGARIJOS, vezame krovinius, veza krovinius, pervezimas kroviniu, nuvezimas krovinio, į BULGARIJA veza, iš Bulgarijos vezame, pervezimas iš Bulgarijos krovinių, pervezimas iš Lietuvos krovinių, veza iš lietuvos į bulgariją, perveza iš lietuvos kroviniu, veza siuntas, vezame siutas į Bulgarijos, vezame siuntas į bulgarijos, krovinių ir siuntų, iš bulgarija baldų, į bulgarija baldų, iš lietuvos daiktų pervezimas, perkraustymas, persikraustymas, perkraustome iš, perkraustome į, perskraustymas į lietuvą, perkrausto pigiau, perkrausto saugiai, perkraustome greitai, perkraustymas į BULGARIJĄ, iš Bulgarijos perkraustymai, tarptautiniai perkraustymai.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 7 valandas
skelbimą perskaitė
37
įsiminti