Jūrinis akrilinis akvariumas

įsiminti
kaina: 850 € vieta: Vilnius
Panoraminis akvariumas penkiakampio formos ,,Pentagon“ kuria išskirtinę nuotaiką ir gali būti statomas kampinėje kambario dalyje, per centrą arba prie sienos. Jo netradicinė aptaki forma ir unikalus rankų darbo dizainas leidžia stebėti vandens pasaulį iš visų pusių. Puikiai tinka biuro ar namų aplinkoje ir gali būti naudojamas kaip bet kuris klasikinio stiliaus dekoratyvinis elementas. JAV rankų darbo pagamintas iš išlietų akrilo lakštų, kurie yra daugiau kaip 10 kartų tvirtesni, skaidresni ir termo atsparesni nei stiklas.
100 x 100 x 200 cm H Parodinis, 350 litrų, svoris 85 kg. Šviestuvas, filtrai, augalai, koralai, gruntas.
4500 3000 Eur

Akvariumas biurui, namams
Klasikinių klasės panoraminis akvariumas puikiai tinka namuose, biure ir naudojamas, kaip kambario pertvara, kampe, prie sienos arba kaip atskiras dekoratyvinis patalpos akcentas, kuris gali būti priderintas prie bet kokio klasikinio ar modernaus stiliaus dekoro.
JAV rankų darbo pagamintas iš akrilo. Šviestuvas, filtrai, augalai, koralai, gruntas.
74 x 32 x 70 cm H, talpa 120 litrų, 850 Eur.

Panoraminis akvariumas 400 litrų
Unikalus panoramos akvariumas klasikinių klasės produktų modelis, atskleidžia nepakartojamą vandens pasaulio grožį pro penkių sienelių vaizdus. Akvariumas gali būti naudojamas kaip kambario pertvara, kampe, prie sienos arba kaip atskiras dekoratyvinis patalpos akcentas. Šešiakampės plokščios formos atskleidžia dar nematytą vandens pasaulio grožį. Jis puikiai tinka biuro ar namų aplinkoje ir gali būti pridėtas prie bet kokio klasikinio stiliaus dekoro.
JAV rankų darbo pagamintas iš akrilo. Šviestuvas, filtrai, augalai, koralai, gruntas.
Akvariumas 122 x 42 x 76 cm H akrilinis skaidrus iš visų pusių.
Dangtis 124 x 45 x 80 cm, juodas akrilinis, dekoruotas medžio spalvos.
Stovas spintelė su durelėmis 123 x 42 x 80 cm iš medžio masyvo, uosis
Talpa 400 litrų, Svoris 85 kg
4500, 3000 Eur.
jurinis akrilinis akvariumas - nuotrauka 1 jurinis akrilinis akvariumas - nuotrauka 2 jurinis akrilinis akvariumas - nuotrauka 3