Lankstūs parodiniai ir reklaminiai aliuminio stendai (ISOframe wave)

įsiminti
kaina: 1 000 € vieta: Vilnius
Anoduoto aliuminio konstrukcija surenkama vos per 10-20 minučių. Plakatai lengvai keičiami. Konstrukcijos moduliai keičiami tarpusavyje. Galima prijungti ar atjungti papildomus modulius. Viskas telpa į lengvąjį automobilį!

www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/ 

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: 860631237, 860512959
Faks.: 852060814
info@euroego.lt
www.euroego.lt 

Lankstūs aliuminio stendai
www.euroego.lt/home/stendai-iso-frame-aliuminiai/stendai-iso-frame-aliuminiai-wave 

Info stalų nuoma, transportavimo dėžės ant ratukų, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas, plakatai ir plakatų laikikliai. Halogeniniai ir LED stendų šviestuvai, staliukai prezentacijoms ir degustacijoms, ES paramos skydų ir stendų gamyba, grafinių plakatų gamyba. Ekspozicinės foto sienelės, parodų ir mugių įranga, stendai prezentacijoms ir renginiams, vienpusiai ir dvipusiai stendai. Stendų projektavimas ir montavimas, parodų stendo įrengimas ir apipavidalinimas, spauda ant tentų ir audinio, brošiūrų laikikliai. Reklaminės nuorodos ir rodyklės, varstomi rėmeliai click, modulinės konstrukcijų sistemos renginiams, info barai. Stendai ant sienos, barjerai su logotipu, konferencijų ir renginių įrengimas.
lankstus parodiniai ir - nuotrauka 1 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 2 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 3 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 4 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 5 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 6 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 7 lankstus parodiniai ir - nuotrauka 8