Mobili stendų sistema X – skirta parodoms, reklamai, foto sienelėms

įsiminti
kaina: 500 € vieta: Vilnius
Kompaktiški stendai, jungiasi tarpusavyje į įvairias konstrukcijas. Turint vieną stendą, galima performuoti į naują ar kelis atskirus, papildyti ar keisti. Mažiausia plakatų gamybos kaina lyginant su kitais stendais. Taip pat nuomojame (teirautis).

Daugiau informacijos rasite adresu:
www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/ 

EuroEGO, UAB
Tel.: 860631237
Tel.: 860512959
info@euroego.lt
www.euroego.lt 

Lauko scenų konstrukcijos:
www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/ 

Modulinės scenų pakylos, besisukantys stovai, lankstūs stendai, prezentacijos. Originalūs moduliniai stendai, stendų gamyba ir nuoma, konferencijos ir jų įranga, mobilūs atitvarai renginiams. Info stalai parodoms, reklaminė įranga prekybai, stendai nuotraukoms, stendų nuoma ir gamyba. Reklaminiai skydai ir rėmai, pakylos, ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, išlenkti stendai ir sienelės. Iškabos ir jų gamyba, reklaminės iškabos, foto nuotraukų redagavimas, renginiai ir jų organizavimas. Atitvarai su juostomis, dviaukščiai parodiniai stendai, tūrinės iškabos ir tūrinė reklama.
mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 1 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 2 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 3 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 4 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 5 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 6 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 7 mobili stendu sistema x skirta - nuotrauka 8