ATITVARAI (su ištraukiamomis juostomis, bei kabinamomis virvėmis)

įsiminti
kaina: 65 € vieta: Vilnius
Virviniai atitvarai (juostos net iki 600cm ilgio):
www.euroego.lt/home/virviniai-eiliu-atitvarai 

Praktiška priemonė siekiant kontroliuoti ar nukreipti žmonių judėjimo srautą, atitverti zonas, eksponatus. Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje. Atitvarai yra ypač stabilūs (svoris apie 7kg), ilgaamžiai, jungiasi tarpusavyje, pasižymi estetiška išvaizda. Esant didesniam užsakymo kiekiui galime pasiūlyti pagaminti nestandartinių stovų pagal individualius užsakymus. Galima nuoma - teirautis.

Juostiniai atitvarai (juostos ilgis net iki 450cm ilgio):
www.euroego.lt/home/juostiniai-eiliu-atitvarai 

Konstrukcijos scenoms, foto sienelės, surenkami stendai, parodų stovai. Atitvarų nuoma, barjerai su grandine, šviesdėžių ir švieslenčių gamyba, scenų gamyba iš aliuminio konstrukcijų. Parodos, mobiliųjų stendų gamyba bei prekyba, stulpeliai su virvėmis, ES paramos stendai. Prekybinės vitrinos, ekspozicijų stendai parodoms, scenos ir sceninės konstrukcijos, kilnojami reklaminiai stendai. Reklaminiai baneriai ir stoveliai, širmos ir pertvaros, lankstūs magnetiniai stendai parodoms, eilių atitvarai. Tekstiliniai mobilūs stendai, įranga ekspozicijoms ir prezentacijoms, informaciniai stendai universitetams.

UAB EuroEGO Ltd.
Tel.: 860631237, 860512959
info@euroego.lt
www.euroego.lt 
atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 1 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 2 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 3 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 4 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 5 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 6 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 7 atitvarai su istraukiamomis - nuotrauka 8