PUIKUS 2K BUTAS

kaina: 55 000 €(189 904 Lt) vieta: žemėlapisKlaipėda, Baltijos pr.

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

Baltijos pr. parduodamas dviejų kambariu butas trečiame aukšte. Kuris yra palankioje vietoje, jaunai seimai arba vyresnio amžiaus žmonėms. Šalia namo yra 2 darželiai, taip pat netoliese yra mokykla ir kolegija, sporto klubas, didelis parkas, didieji prekybos centrai. Ir tai labai rami vieta, kuri tolokai nuo gatves.
Bute padarytas šiuolaikinis remontas. Virtuvėje baldai daryti pagal užsakymas su labai geros ir kokybiškos furnitūros " BLUMER". Yra didele indaplove " ELEKTOLUX", gartraukis, elektrine orkaite ir dujine virykle "ELEKTROLUX".Vonia sujungta su tualetu, didelis gyvatukas, vonia ir tualetas ( VOKIŠKI). Tualeto bakelis įmontuotas sienoje. Šarvo durys. Viduje visos durys medinės iš uosio labai kokybiškos. Miegamajame įmontuota stumdoma spinta. Koridoriuje taip pat įmontuota batu lentyna ir pakabos striukiems, daryta pagal užsakyma. Langai plastikiniai.
Visame bute pakabinamos lubos. Balkonas įstiklintas. Visa santechnika ir elektros laidai yra pakeisti į naujus, kokybiški. Remontas darytas iš kokybišku ir ekologišku medžiagu.
Yra sandėliukas 2x2m. Laiptine švari, kaimynai ramus. Lauko durys su telefonspyne. Namo stogas remontuotas.

Daugiau alternatyvių pasiūlymų adresu ***** arba skambinkite tel.nr. ***** Algina
NT AGENTŪROS "alginosNT" KLIENTUI :
- patrauklūs bankų pasiūlymai.
- teisinio pobūdžio konsultacija.
- įgyjamo turto vertinimas.
- kadastrinė buto dokumentų patikra.
- patikima, saugu ir greita.
MŪSŲ PAGRINDINIAI PARTNERIAI :
- SEB, Swedbankas, DNB
- Nordea ir Šiaulių bankas.
puikus 2k butas - nuotrauka 1 puikus 2k butas - nuotrauka 2 puikus 2k butas - nuotrauka 3