Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas
Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas

Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas

kaina: 5 € vieta: Šiauliai
Kruopštus, atsakingas maitinimo grandinių remontas


Naudojantis kompiuteriu staiga pajutote degėsių kvapą? Vadinasi iš Jūsų kompiuterio išlindo Jūsų nekviestas „džinas“. Kai taip nutiko Jums, mes patariame kuo skubiau išjungti kompiuterį iš maitinimo lizdo, ištraukti bateriją, nepadarius to yra didžiulė tikimybė, kad perdegs lustas ar procesorius. Po „nekviesto svečio“ apsilankymo nerekomenduojame kompiuterio vėl jungti. PATARIAME kuo skubiau savo kompiurterį pristatyti pas specialistą, kuris „džino“ sukeltus padarinius pasistengs pašalti.

Maitinimo grandinių remontas yra priskiriamas prie sudėtingiausių kompiuterinės technikos gedimų remonto, todėl kad šis remontas reikalauja krupštumo, susikaupimo ir laiko.

Jei jau „neklaužada džinas“ ilšlindo iš Jūsų kompiuterio, kuo skubiau pristatykite jį mums adresu Vilniaus g. 230, Šiauliai ir mes kuo skubiau Jums pagelbėsime.

Ką mes padarysime su Jūsų kompiuteriu? :
- PIRMIAUSIA IŠRINKSIME JĮ
- SURASIME KURIOJE VIETOJE „DŽINAS“ PRIDARĖ DAUGIAUSIA ŽALOS
- JEI BUS SUDEGUSI MIKROSCHEMA, MES JĄ KUO SKUBIAU PAKEISIME
- „PABĖGĘ TAKELIAI“, MES JUOS NAUJUS PRAVESIME

Suradus gedimą ir jį pašalinus, mes Jūsų kompiuterį paruošime pilnam, tolimensiam gyvenimui: surinksime jį, išvalysime dulkes, ištestuosime ir gražinsime kuo puikiausiai veikiantį kompiuterį.

Mus rasite adresu :
Vilniaus g.230, Šiauliai. (Patogus privažiavimas).
Tilžės 109 PC „Saulės miestas“ (priešais Hesburger)
Mob: +37067701977,
El.p. info@cipas.lt.
Skype: cipas.lt
Daugiau informacijos internetinėje svetainėje: www.cipas.lt 
Darbo laikas: I-V: 9-18 val., VI: 9-14 val.
Kompiuterių remontas Šiauliuose.

MŪSŲ REMONTOS IŠSKIRTINĖS SAVYBĖS: remontas atliekmas vietoje, visa remontui reikalinga įranga vietoje, importuojame iš gamintojų detales už geriausią kainą, visi kompiuteriai registruojami sistemoje, kad klientui būtu ramu ir saugu, remontas atliekmas greitai, kruoščiai, sutaisomi praktiškai visi gedimai, priskiriami profesionalams, visapusiška konsultacija, suteikiama garantija iki 6 mėn. remonto darbams.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
Balandžio 30
skelbimą perskaitė
31
įsiminti