DOVANA VISOMS PROGOMS - MAGNETINIS LAIKRODIS - NEW5
DOVANA VISOMS PROGOMS - MAGNETINIS LAIKRODIS - NEW5

DOVANA VISOMS PROGOMS - MAGNETINIS LAIKRODIS - NEW5

kaina: 76 € vieta: Klaipėda
Santegros magnetinis laikrodis NEW5 su hematitu ir austriškos kristalais, yra meno šedevras, kuris prides Jums unikaluma ir individualuma.

Su ja Jus galite sustiprinti savo sveikata. Pagerinti metabolizmą ir suploneti. Magnetinis laikrodis puikiai papuoš jūsų ranką. Padės visada buti su puikia nuotaika.

Laikrodžio mechanizmas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno Japonijoje. Atlikta kokybės kontrolė, nurodyta ant viršelio antroje laikrodžio pusėje. Apyrankę sudaro hematitas, natūralūs akmenys (kvarcas, perlai, oniksas ir t.t.) ir dekoratyviniai papuošimai. Apyrankės magnetinis laukas negali sugadinti laikrodžio mechanizmo irpaveikti tikslaus ėjimo. Daugiau informacijos instrukcijoje.

Hematitinėse Santegros laikrodziose natūrali medžiaga hematitas imagnetintas ypatingu budu gydomojo efekto pasiekimui. Kiekviena grandinė turi 800 Gausu.

Nešiojant magnetinęs laikrodzius, laukas hematitiniu ideklu veikia į biologiškai aktyvius riešo taškus: širdies, kraujagyslių, plaučių, plonosios ir storosios žarnų, kvėpavimo, virškinimo organų ir urogenitalinės sistemos, sumažina riebalų kaupimąsi (gerina medžiagų apykaitą), pagerina emocinį stabilumą, šalina migrenos, normalizuoja arterinį spaudimą, sustiprina visą imuninę sistemą.

Magnetinis lakrodis NEW5 - puikiausia dovana nešanti sveikatą, puikus būdas suteikti džiaugsmą ir malonumą sau ir artimam žmogui.

Magnetinis laukas apyrankės - 800 Gausu. Tinka visiems zodiako ženklams.
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
2023 Rugsėjo 12
skelbimą perskaitė
128
įsiminti