DMS Bazinis kremas High Classic 44 ml, kosmetika dermaviduals Vokietija - AKCIJA
DMS Bazinis kremas High Classic 44 ml, kosmetika dermaviduals Vokietija - AKCIJA

DMS Bazinis kremas High Classic 44 ml, kosmetika dermaviduals Vokietija - AKCIJA

kaina: 36 € vieta: Klaipėda
DMS® Bazinis kremas High Classic + 99,8 % grynumo Jojoba aliejus su vitaminais C ir E – skiriamas sausos ir normalios odos priežiūrai. Pasigaminkite sau individuali kremą namuose, pajuskite odai ypatingą švelnumą.

DMS®-Bazinis kremas HIGH Classic: Gamybai naudojami rinktiniai augaliniai komponentai. Kremas gaminamas be mineralinių aliejų, konservantų, kvapiklių, dažiklių, silikonų, aminų ir emulgatorių. Kremas siūlomas dideliose pakuotėse skirtose darbui kabinete, 50ml indeliuose ir indeliuose po 44ml. Indelius, kuriuose yra 44 ml kremo galima papildyti veikliųjų medžiagų koncentratais. Tokiam kiekį kremo galima papildyti iki 6ml veikliųjų medžiagų koncentrato. Baltos spalvos, gerai pasiskirstantys ir lengvai įsiskverbiantys kremas, nepalieka riebalų blizgesio ir skatina odos regeneravimą. Kremų sudėrtyje yra labai vertingų medžiagų odos priežiūrai (Phosphatidylcholin, taukmedžio sviestas, Ceramide, Squalan, natūralūs drėgmės faktoriai). Kai ilgą laiką buvo naudojami preparatai turintys mineralinių aliejų ir emulgatorių, gali prireikti pereinamojo laikotarpio t.y. oda prisitaiko prie DMS®-preparatų. Pradžioje oda atrodo lyg truputį sausa, bet vėliau pasikeičia ir tampa maloniai minkšta ir gražiomis poromis.

Jojoba aliejus 20 ml: Aliejus yra 99,8 % grynumo ir susideda iš vaško esterio, kurį stabilizuoja nedidelis kiekis vitamino E ir C, citrinos rūgštis, alkoholis ir vidutinio ilgo grandinių trigliceridai (0,2%). Silpnai gelstelėjęs, brangus aliejus, kuris suteikia odai ypatingą švelnumą nepalikdamas riebalų plėvelės ant odos. Kai maišoma į DMS®-bazinius kremus – skiriama sausos ir normalios odos priežiūrai. Galima odą tepti grynu aliejumi. Tinka masažui.

P.S. Parduodu Dermaviduals® – dermatologine kosmetika, kompanijos KOKO GmbH, Vokietija. Esu atsakinga bei sąžininga, tad gausite siuntinuką 100 proc. originalius ir visada laiku. Klaipedoje kviečiu susitikti, kitur siunčiu. Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu.

www.sveikatashop.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
Kovo 07
skelbimą perskaitė
21
įsiminti