Lecithin 100 kaps, smegenų veiklai, atminčiai - maisto papildas Santegra JAV – PIGIAU
Lecithin 100 kaps, smegenų veiklai, atminčiai - maisto papildas Santegra JAV – PIGIAU

Lecithin 100 kaps, smegenų veiklai, atminčiai - maisto papildas Santegra JAV – PIGIAU

kaina: 18 € vieta: Klaipėda
Lecithin (100):
– gali padėti atstatyti nervinių ląstelių funkcijas;
– sąlygoja mielininių pluoštų regeneraciją
– intensyvina galvos smegenų ląstelių medžiagų apykaitą
– gali padėti pagerinti riebaluose tirpstančių vitaminų (A, E, K, D) įsisavinimą žarnyne;
– gali padėti sumažinti cholesterino lygį;
– pilnavertis fosfolipidų rinkinys;
– apsaugo nuo tulžies akmenų susidarymo;
– gali padėti padidinti fizinę ištvermę.

Pavadinimas ‘lecitinas“ kilo iš graikiško žodžio „lekithos“, reiškiančio‚ kiaušinio trynys“.
Lecitinas – fosfolipidų (cholino, inozitolio ir kt.) mišinys, kuris gyvybiškai būtinas kiekvienai žmogaus organizmo ląstelei.
Lecitinas yra vienas iš pagrindinių ląstelinių membranų, o taip pat galvos smegenų dangalų, raumenų ir nervinių ląstelių komponentų.
Lecitinas atlieka svarbiausią vaidmenį, palaikant galvos smegenų funkcijas, būtinas sutrikus atminčiai. Lecitinas padeda organizmui pagaminti energiją ir padidina darbingumą, pagerina ląstelių aprūpinimą deguonimi. Ši medžiaga padeda įsisavinti riebaluose tirpstančių vitaminus A, D, E ir K , kurie būtini organizmo visų ląstelių mitybai.
Lecitinas teigiamai veikia kepenų funkciją kaip hepatoprotektorius ir detoksikuojanti medžiaga, jo naudojimas žymiai sumažina fibrozės ir kepenų cirozės riziką, naudojant alkoholį. Lecitinas turi emulguojantį poveikį. Lecitino pagalba cholesterino ir kitų riebalų dalis virsta vandens- riebalų emulsija ir išskiriama iš organizmo. Lecitinas taip pat padidina tulžies rūgščių išsiskyrimą, kurie sintezuojami iš cholesterino, sumažindami jo kiekį kraujyje. Tokiu būdu, mažinant cholesterino kiekį, lecitinas sąlygoja širdies-kraujagyslių susirgimų profilaktiką.
Lecitinas būtinas normaliam nervų sistemos funkcionavimui, aktyviai dalyvauja nervinių impulsų perdavime, naudingas, kai padidintas nervinis jautrumas. Cholinas (sudėtinė lecitino dalis) pasižymi unikalia savybe pagerinti tulžies pūslės funkciją, sąlygoja tulžies nutekėjimą ir pagerina virškinamojo trakto peristaltiką.

Puikus kompanijos Santegra ® produktas – Lecithin (100) turi įeiti į kiekvieno racioną. Ypatingai būtinas lecitinas pagyvenusio amžiaus žmonėms, nes lecitino kiekis metų bėgyje organizme mažėja.

SUDĖTIS (vienoje kapsulėje): sojos lecitinas – 520 mg.

INDIKACIJOS: asteninė būklė, nervinio susijaudinimo padidėjimas, aukštas cholesterino kiekis kraujyje, kepenų ir tulžies pūslės funkcijos sutrikimas, padidintas kepenų krūvis (intoksikacija, antibiotikų ir alkoholio vartojimas, rūkymas).

KONTRINDIKACIJOS : individualus netoleravimas.

NAUDOJIMAS: po 1 kapsulę 3 kartus per dieną valgio metu, užgeriant stikline vandens. Vartojimo trukmė – 1 mėnesis.

PAKUOTĖ: 100 kapsulių.

Gamintojas: Santegra JAV.

www.sveikatashop.lt 

P.S. Parduodu maisto papildai, vitaminai kompanijos Santegra JAV. Visi mano siūlomi produktai tai natūralus, kokybiški, originalūs maisto papildai, pagamintos iš natūralių produktų (turi visus atitikties sertifikatus).
Esu atsakinga bei sąžininga, tad gausite siuntinuką 100 proc. originalius ir visada laiku. Klaipedoje kviečiu susitikti, kitur siunčiu. Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
Rugsėjo 02
skelbimą peskaitė
53
įsiminti