Vejos/žolės korys už gerą kainą

kaina: 2,53 €(8,74 Lt) vieta: Kaunas

SKELBIMO GALIOJIMAS BAIGĖSI

Vejos / žolės korys - ypač geras sprendimas stovėjimo aikštelių paviršiams ir kelkraščių apsaugai, šaligatviams, dideliems žolės plotams, takams ir vaikų žaidimų aikštelėms dengti, kelių kraštų, krantinių, upių bei pakrančių apsaugai ir kitoms idėjoms įgyvendinti, nes yra itin tvirtas. Korys žolei pagamintas iš perdirbto polietileno (HDPE), o jo paviršius pralaidus vandeniui. Vejos/ žolės korys – tai plastikinė korinė danga, skirta žemės gruntui ir vejų plotams sutvirtinti.

Apsauginio žolės korio komponentai yra nepavojingi sveikatai, ekologiški ir 100% perdirbti.
Korys, pasėjus pievelę, greitai pasidengia žalia pievele. Jis atsparus smūgiams, oro permainoms, šalčiui ir UV spinduliams. Vejos korys lengvai transportuojamas, paprastai montuojamas.
Reikalui esant korio dangą galima lengvai išardyti ir po to vėl sumontuoti, todėl atlikti remonto ar kitokius tvarkymo darbus po korine danga galėsite be jokių problemų.
Naudodami vejos-žolės korį, išvengsite papildomo paviršiaus sandarinimo, apsisaugosite nuo potvynių. Krituliai netekės srautais į kanalizaciją ar tiesiai į upes, o smelksis lėtai ir tolygiai į žemę. Vejos korio konstrukcija netrukdo augalams pasisavinti jiems reikalingo vandens bei mineralinių medžiagų iš dirvos, o tai padeda sukurti ir išlaikyti ilgaamžę, gražiai žaliuojančią pievelę. Vejos korys taip pat apsaugo žemę (gruntą) nuo išsausėjimo, žemės erozijos bei provėžų.
Galima didelė statinė apkrova - kvadratas dangos ant lygaus pagrindo laboratorijoje atlaiko net apie 100 tonų spaudžiamąją jėgą. Tiesa, pagrindas koriui turi būti tinkamai paruoštas.


Techniniai duomenys
Matmenys - 50x50x3,9cm (+-2%), vieną m2 sudaro 4 vnt. korio,
Svoris/vnt - 1,05 kg,
Svoris/m2 - 4,2 kg,
Spalva - žalia,
Medžiaga - 100 % perdirbtas polietilenas - HDPE.

Panaudojimas
Įvažiavimams į kiemus ir kelkraščių apsaugai,
Automobilių aikštelėms,
Golfo laukams ir hipodromomams,
Sodo takeliams ir saugojimo zonoms,
Šaligatvių sutvirtinimui,
Krantinių ir šlaitų apsaugai,
Žaidimo aikštelėms ir pasivaikščiojimo takams,
Kempingams ir stovyklavietėms.

Vejos korį galite rasti mūsų internetiniame puslapyje - *****

Kainos
2,53 €/vnt, perkant 250 vnt ar daugiau.
2,64 €/vnt, perkant 100 vnt ar daugiau.
2,75 €/vnt, perkant mažiau nei 100 vnt.
2,89 €/vnt, perkant iki 50 vnt.

Plastikiniai bortai - ekologiški, skirti gerbūvio darbams. Bortai gaminami iš perdirbtų medžiagų. Naudodami juos galite: kurti vaizdingą aplinką naudojant betonines trinkeles, mulčą, dekoratyvinę skaldelę ar veją. Plastikiniais bortais gėlynai atskiriami nuo vejos, įrėminami takeliai arba medžiai. Dirbant su bortais galima išgauti tiek išorinius, tiek vidinius lankus, ratus. Plastikinius bortus galite pritaikyti gėlynuose, alpinariumuose ar kituose sodo, kiemo darbuose.

Priedų išmatavimai ir kainos
Naujiena! Korio žymeklis - 6,50 cm x 6,50 cm x 2,70 cm, kaina - 0,47 €.
Plastikinis bortas (žalias) - 75 mm x 800 mm x 44 mm, kaina - 1,41 €.
Vinis bortui (juodas) – ilgis 25 cm, kaina - 0,14 €.

Taip pat prekiaujame šiltnamiais *****
bei įvairiais stogeliais *****
Galime užsakyti transportą prekių pristatymui visoje Lietuvoje.

*****
*****
*****
*****

Sinonimai: vejos korys, vejos korio konstrukcija, vejos korio konstrukcijos, tolygus pagrindas zolei, zoles korys, žolės korys, pigus vejos korys, korys, veja, pigus zoles korys, pigus žolės korys, vejos grotelės, vėjos grotelės, vejos korys akcija, vejos korys ispardavimas, korys vejai, korys zolei, apsauginis vejos korys, vejos-zoles korys, korys žoleis, vejos-žolės korys, vejos korys už gera kainą, vejos korys uz gera kaina, ispardavimas vejos korio, išpardavimas vejos korio, išparduodu vejos korį, isparduodu vejos korį, korys vejelei, pigi vejos apsauga, vejos apsauga, korys vejos apsaugai
vejos zoles korys uz gera - nuotrauka 1 vejos zoles korys uz gera - nuotrauka 2