SKELBIMAS PAŠALINTAS KAIP PASIKARTOJANTIS

Trinkelių formos

kaina: 1 € vieta: Vilkaviškis
Graži aplinka prie namų yra labai svarbu kiekvienam žmogui. Sodo ir kiemo idėjos verčia mus rūpintis savo aplinka ir ją puoselėti. Turbūt daugelis sutiktų, kad trinkelių klojimas yra dažnai siejamas su aplinkos bei gerbūvio kūrimu. Šiuo metu itin populiarios yra trinkelių formos, kurios suteikia galimybę pasigaminti dailius, įvairių formų takelius sode, kieme ar aplink namą. Betono formos gali būti naudojamos ne tik sodo ar kiemo takeliams daryti, bet ir kitiems gaminiams kurti. El.parduotuvė Silikon.lt parduoda ne tik trinkelių, takelių formas, bet ir dekoratyvinio akmens liejimo formas, formas baliustradoms, borteliams „bordiūrams“. O kur dar pėdų ar driežo formos, kurios suteiks išskirtinumo bei įdomumo.
Kiemo puošimas yra Jūsų aistra? Norite suteikti savo aplinkai išskirtinį vaizdą El.parduotuvė ***** užsiima trinkelių formų prekyba jau ne vienerius metus. Šiuo metu galite įsigykiti įvairias plastikines trinkelių formas už geriausią kainą rinkoje!
Paskambinkite arba parašykite mums:
&#*****2
&#***************; *****
&#***************; *****
Mes Facebook&#**********;e - *****
Mes youtube - **********w/videos
Mes Instagram’e - *****
Raktažodžiai: trinkeliu formos, trinkelių formos, trinkeliu forma,- takelio forma, par*****o***** trinkeliu formos, trinkeliu formos ermitazas, trinkeliu liejimo formos, trinkeliu formos senukai, takeliu formos, silicon trinkeliu formos
skelbimas patalpintas
Birželio 04
skelbimą perskaitė
0