Vandenstyrimai.lt - vandens tyrimas, patogus užsakymas
Vandenstyrimai.lt - vandens tyrimas, patogus užsakymas

Vandenstyrimai.lt - vandens tyrimas, patogus užsakymas

vieta: Vilnius
Vandenstyrimai.lt yra inovatyvus ir klientams patogus puslapis, skirtas visiems, kas nori įsitikinti savo vandens kokybe ir, jei reikia, ją pagerinti. Šis puslapis suteikia galimybę patogiai užsisakyti vandens tyrimus internetu, nesvarbu, ar jums reikia patikrinti geriamojo vandens kokybę namuose, ar įvertinti vandens tinkamumą verslo reikmėms. Procesas yra paprastas ir patogus, suskirstytas į kelis žingsnius:

Užsakykite vandens tyrimą: puslapyje pateikiamas išsamus tyrimų sąrašas, leidžiantis pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Jeigu dvejojate, kuris tyrimas labiausiai atitinka jūsų poreikius, galite lengvai susisiekti su specialistu, kuris suteiks išsamų konsultaciją ir padės priimti teisingą sprendimą.

Sulaukite kurjerio: užsakymui patvirtinus, per 2-4 darbo dienas jūsų nurodytu adresu atvyks kurjeris su specialiomis taromis vandens mėginiui paimti. Tai užtikrina, kad mėginys bus paimtas teisingai ir saugiai.

Pateikite vandens mėginį: jums bus suteikti 1-3 specialūs buteliukai, kurie jau bus papildyti reikiamu skysčiu. Jūsų užduotis – juos papildyti tiriamu vandeniu, sandariai užkimšti ir grąžinti kurjeriui. Tai užtikrina mėginio vientisumą ir tikslius tyrimo rezultatus.

Gaukite tyrimo atsakymą: per 5-10 darbo dienų gausite išsamius tyrimo rezultatus el. paštu. Jei reikia, rezultatus galima aptarti asmeniškai, susitikus mūsų salonuose.

Parenkama vandens filtravimo įranga: remiantis atlikto tyrimo duomenimis, specialistai parinks jums tinkamiausią vandens filtravimo sistemą. Taip pat bus atlikti visi būtini montavimo ir priežiūros darbai, užtikrinant, kad jūsų vanduo būtų ne tik švarus, bet ir saugus vartoti.

Vandenstyrimai.lt – tai patogus, greitas ir patikimas būdas užtikrinti, kad jūsų namų ar įmonės vanduo būtų aukščiausios kokybės.


AB "Vandens filtravimo sistemos"
Z. Sierakausko 15A, LT-03105, Vilnius
Įmonės kodas 158350052
PVM kodas LT583500515
Tel. +370 5 2160106
Mob. +370 678 35777
Www: vandenstyrimai.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
Vasario 20
skelbimą perskaitė
0
įsiminti