Polygelio skystis nagams formuoti 100ml
Polygelio skystis nagams formuoti 100ml

Polygelio skystis nagams formuoti 100ml

kaina: 2 € vieta: Kaunas
Priemonė skirta įvairių rūšių polygeliui formuoti. Šiuo skysčiu sudrėkintas teptukas nelips prie polygelio masės, suminkštins ją ir padės lengvai paskirstyti bei formuoti medžiagą ant nago plokštelės. Priemonė taip pat gali būti naudojama su STICKY PORCELAIN SPARKLE geliu bei kitomis tankiomis bei tirštomis priemonėmis, kurių formavimui reikalingas skystis. Turi malonų kvapą.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

WWW.VISKASNAGAMS.LT  – tai vieta, kurioje Jūs rasite kruopščiai atrinktus manikiūro ir pedikiūro įrankius, įrangą, kosmetiką bei baldus. Parduotuvėje taip pat galite įsigyti priemonių skirtų depiliacijai, vienkartinių higienos priemonių bei kitų produktų skirtų darbui grožio srityje.

Ypač platus prekių asortimentas, patrauklios kainos bei profesionalios mūsų komandos konsultacijos padės išsirinkti priemones tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Visos kosmetikos prekės, esančios mūsų asortimente, yra sertifikuotos ir gaminamos Europoje. Elektros prietaisams suteikiama garantija.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

PREKES GALITE ĮSIGYTI INTERNETU:
www.viskasnagams.lt 

PREKES GALITE ĮSIGYTI PARDUOTUVĖJĖ:
Varnių g. 48C Kaunas, 5 skyrius
VILIJAMPOLĖS TURGUS – MARKET
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas buvo atnaujintas
Birželio 14
skelbimą perskaitė
1
įsiminti