SKELBIMAS NEAKTYVUS (NEGALIOJANTIS)

Vaikinas paimtu iki pabaigos vyrui slaptai (tik su slaptumu) tik Ukmergėj, gėjai ir b-i-s-e-k-s-u-a-l-a-i nedomina!!!blokuojami tokie visiškai visi!!!

vieta: Ukmergė
Esu vaikinas dabar noriu slaptai ir patikimam vyrui paimt k.o.t.u.k.a i b-u-r-na ir iki pabaigos darau ir mėgstu nnuurryyti (abipusis nedomina)! Jei susitarsim, dėl slaptumo gelėčiau, bet kada paimti ciupo ciupsa i b.u.r.n.a, kada tik norėtum ir padaryčiau iki pabaigos ir kiek kartu išseilės norėsi ir tiek ir butu (gejai ir bi nedomina!). (Bet geriau butu vedes ir nestambus ir ne pilvūzas ir tik moteris patiktu ir tik slapta tada visada galėčiau padaryt olalini, nes padarau ir skirstomės daugiau nieko nesitikėkite ir nesiūlėkite). Metai butu nesvarbu nuo 18m svarbiausia ištrauki savo daigciuka tada aš paimu su b.u.r.n.a ir padarau iki galo olalini. Ne jau nebėra vyru iš Ukmergės norinčiu, kad niekas man neparaso.Tik aš bendrauju sms ir tariuosi tik per žinutes ir tik tada iškarta susitiktume kurie man parašys ir jokiu skambučiu, nes blokuoju visus skambučius. Ir galite nevargti man skambinę, nes visus užblokuosiu numerius ir liksite nieką nepeše! (nesuprantu visi tokie esate įsižioję ir nemokantis skaityti darželinukai vaikai tai moka geriau skaityti nei jus, nes vis tiek visi man skambinate iš 1OO visi 9 ***** skambinėja žmonių o tik ***** parašo ir tai tas vienintelis rašantis iškrypęs gėjus kur šikines skylė nėšti tai tenka ir ta blokuoti ir tai visus tik aš blokuoju išseilės! Aš nesuprantu kam jus išvisa skambinate, kad vis tiek busite užblokuoti!) Domina tik Ukmergė, nes kitur nevažiuoju ir kiti miestai nedomina.
Tai darau už dyka savo malonumui. Nes patinka imti i b.u.r.n.y.t.e ir daryti iki galo. Ir noriu r*****kuris *****otu mano b-u-r-n-y-t-e-i darbo.
skelbimas buvo atnaujintas
Gegužės 18
skelbimą perskaitė
571