Plaukų slinkimo gydymas
Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymas

vieta: Kaunas
Plaukų slinkimas gali kelti stresą bei nerimą, ir tai gali užklupti tiek moteris, tiek vyrus. Siekiant užkirsti kelią plaukų slinkimui pirmas žingsnis turėtų būti išsiaiškinti to priežastį. Tai padaryti galite apsilankę pas dermatologą.
Amber Esthetic klinikoje yra taikomas gydymas esant androgeniniui, židininiui bei difuziniam plaukų slinkimaui. Taip pat atliekamos procedūros plaukų slinkimo profilaktikai. Klinikoje gali būti atliekamos PRP procedūra arba mezoterapija plaukams.
PRP procedūros metu į galvos odą suleidžiama nedidelis kiekis kraujo, kuris paimamas iš paties paciento ir prieš procedūra specialiai paruošiamas. Kraujo plazmoje yra gausu trombocitų, augimo faktorių bei kitų naudingų medžiagų, kurių dėka gerinama plaukų būklė ir stabdomas slinkimas. Mezoterapijos metu, į galvos odą sušvirkščiamas specialus medžiagų mišinys, kuris aprūpina plaukus vitaminais, hialurono rūgštimi bei maistinėmis medžiagomis. Tokiu būdu stabdomas plaukų slinkimas, skatinamas augimas bei gerinama plaukų būklė.
Amber Esthetic klinikoje Jums bus paskirtas Jūsų situacijai labiausiai tinkamas plaukų slinkimo gydymo būdas!
Domina plaukų slinkimo gydymas Kaune ar Marijampolėje? Išsamesnė informacija: www.amberesthetic.lt/plauku-slinkimo-gydymas 
Lauksime Jūsų Kaune, Popieriaus g. 16
Tel.: +37061363855
Lauksime Jūsų Marijampolėje, Kauno g. 47
Tel.: +370 688 24855
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas patalpintas
2023 Gruodžio 16
skelbimą perskaitė
1
įsiminti