Putos suragėjusios pėdų odos šalinimui 165ml
Putos suragėjusios pėdų odos šalinimui 165ml

Putos suragėjusios pėdų odos šalinimui 165ml

kaina: 10 € vieta: Kaunas
FARMONA HERBAL intensyviai minkštinančios putos suragėjusios odos šalinimui, 165ml

Skirtos suminkštinti ir pašalinti tiek itin stiprius kulnų, pėdų suragėjimus, tiek paruošti pėdą sekantiems pedikiūro etapams. Itin didelės šlapalo dalies (30%) dėka putos gali pašalinti ne tik suragėjusią odą, bet ir įsisenėjusias nuospaudas, sudėtingus suragėjimus, įtrūkimus, sprendžia įaugusių nagų problemas. TINKA DIABETIKAMS. NETURI KONTRINDIKACIJŲ. Sudėtyje nėra šarmų ir rūgščių. Sistemingas putų naudojimas sąlygoja ženklų odos būklės ir sveikatos pagerėjimą.

POVEIKIS: suminkština sukietėjusį epidermį, palengvina nuospaudų, įtrūkimų ir suragėjimų pašalinimą

PASKIRTIS: suminkštinti ir pašalinti sausą, šiurkščią, sukietėjusią, įtrūkusią odą ir paruošti pėdą sekantiems pedikiūro etapams

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 11 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti