Priklijuojami dirbtiniai nagai
Priklijuojami dirbtiniai nagai

Priklijuojami dirbtiniai nagai

kaina: 3 € vieta: Kaunas
Dirbtinius nagus priklijuosite lengvai ir greitai, o manikiūras atrodys taip, lyg ką tik grįžus iš manikiūro salono. Pakuotėje rasite 24vnt. skirtingo dydžio nagų, mini dildę ir 24vnt. PRESS&GO paruoštų naudoti klijų lipdukų. Taip pat norint tvirtesnio ir ilgesnio išlaikymo galima naudotis su klijais skirtiems tipsams.

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 17 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti