Dildės nagams supakuotos Molly
Dildės nagams supakuotos Molly

Dildės nagams supakuotos Molly

kaina: 1 € vieta: Kaunas
Aukštos kokybės, dvipusės dildės nagams pasižyminčios patogumu, tvirtumu ir aštrumu. Dildės supakuotos saugioje, vienkartinėje pakuotėje, jas taip pat galima dezinfekuoti, todėl savo klientui lengvai garantuosite 100% higieną, švarą ir saugumą!

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 9 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti