Kosmetinis acetonas NTN Economic 500ml
Kosmetinis acetonas NTN Economic 500ml

Kosmetinis acetonas NTN Economic 500ml

kaina: 5 € vieta: Kaunas
Universali priemonė efektingai pašalinanti lako likučius nuo natūralių ir dirbtinių nagų. Priemonė valo nagus bei paruošia jų paviršių lakavimui. Produktą taip pat galima naudoti norint pašalinti gelinį laką, akrilą.

universali priemonė
efektingai nuvalo
paruošia nagus lakavimui
tinkamas norint pašalinti gelinį laką, akrilą

Daugiau prekių nagams internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt  arba facebook viskasnagams.lt

Pas mus rasite:
hibridines UV/LED lempas, frezas, dulkių surinkėjus, sterilizatorius, vaško ir parafino šildytuvus, stalo šviestuvus, lagaminus, mokomąsias rankas, įvairių rūšių ir spalvų gelį nagų priauginimui, spalvotą, magnetinį ir termo gelinį laką nagams, įprastą nagų laką ir nagų stiprinimo priemones, papildomas priemones, skysčius ir įrankius nagų priežiūrai bei nagų dekoravimo priemones. Taip pat prekiaujame įvairia kosmetika.

Prekes siunčiame registruotu paštu Lietuvoje ir užsienyje, taip pat LPEXPRESS, OMNIVA, DPD paštomatais ir kurjeriu visoje Lietuvoje. Pirkėjams Kauno mieste siūlome apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje ir užsakymą atsiimti nemokamai.
Perkantiems už 60eur pristatymas nemokamas!

MUS RASITE: Varnių g. 48C, Kaunas (Vilijampolės prekybos centras, skyrius 48 ) arba internetinėje parduotuvėje www.viskasnagams.lt 
telefono numeris
elektroninis paštas
skelbimas atnaujintas
prieš 17 valandas
skelbimą perskaitė
0
įsiminti